DeLonghi ECAM 22.360 B Magnifica S

Kód: 8002
Značka: Delonghi
469,99 €
Vypredané

Jedinečný plnoautomatický kávovar

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchá výroba kávy

Jedinečný plnoautomatický kávovar Delonghi ECAM22.360.B v bielej farbe pôsobí naozaj luxusným dojmom. Vyniká mimoriadne jednoduchým ovládaním, ktoré si rýchlo osvojí každý. S jeho pomocou si môžete priamo u vás doma ľahko pripraviť obľúbenú šálku vášho espressa alebo cappuccina. Môžete pri tom využiť celý rad vymožeností od mlynčeka na čerstvé kávové zrná, možnosť vsypania mletej kávy až po patentovaný systém na výrobu cappuccina jedným stlačením, s ktorej pomocou vytvoríte na káve záverečnú úpravu v podobe chutnej a hustej mliečnej peny. Prostredníctvom dvojriadkového jednoducho ovládateľného displeja dosiahnete prehľad o nastavení množstva kávy a vody.  Kávovar ponúka špičkový výkon a veľkú kapacitu v zvlášť kompaktných rozmeroch.

Mlynček na kávu

Ak milujete vôňu čerstvo pomletej kávy potom iste využijete praktický zabudovaný kávový mlynček. Pri príprave kávy je ideálne používať čerstvo pomletú kávu a to pre vás s týmto mlynčekom nebude problém. Pri každom mletí vám bude kuchyňa nádherne rozvoniavať čerstvo pomletou kávou. Zásobník na kávu má kapacitu až 250 g s 13 možnosťami nastavenia jemnosti mletia.

Dokonalá mliečna pena

Vďaka patentovanej tryske si doma ľahko a rýchlo pripravíte dokonalú mliečnu penu, alebo mliečny nápoj. Vychutnajte si obľúbené cappuccino, caffe latte alebo latte macchiato. Bohatú, nadýchanú a hustú mliečnu penu si vytvoríte za pár sekúnd.

Množstvo nevšedných káv stlačením tlačidla

Uspokojenie vašich rôznych chutí na rôzne kávy vám zabezpečí jednoduché stlačenie tlačidla od espressa až po Lattemacchiato. Zásobník na vodu s možnosťou vyberania má objem 1,8 litra. Vodný filter ochráni dôkladne ochráni váš kávovar pred zanášaním vodnými usadeninami.

Vlastnosti

  • tichý mlynček s 13 nastaveniami jemnosti zŕn
  • možnosť výroby 1 alebo 2 šálok kávy naraz
  • možnosť použiť zrnkovú aj mletú kávu
  • kapacita zásobníka na kávové zrnká 250 g
  • kapacita zásobníka vody 1,8 l
  • špeciálna tryska na cappuccino
  • nádržka na mlieko
  • funkcia automatického vypnutia / zapnutia

Automatické programy pre čistenie a odvápnenie vám ušetria čas aj energiu pri zdĺhavom čistení kávovaru. Jednoduchým stlačením tlačidla spustíte automatické čistenie. Pre dokonalú čistotu je kávovar vybavený aj indikátorom čistenia systému cappuccino. Vodný filter ochráni kávovar pred zanášaním vodnými usadeninami. Nádržka na mlieko je odnímateľná a v prípade potreby ju jednoducho môžete uložiť do chladničky pre neskoršie použitie a zachovanie čerstvosti. Odnímateľný kontajner na usadeniny má kapacitu 14 kapsúl. Tlak v čerpadle dosahuje 15 barov.

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické Kávovary
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: