PHILCO PCD 3132NFX

Kód: 4211
Tip
Značka: Philco
559,99 € –13 %
PHILCO PCD 3132NFX 1
559,99 € –13 % 489,99 €
Skladom

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole

Beznámrazová Double NoFrost technológia

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ombinovaná chladnička s objemom 313 litrov zaistí úspornú nemennú prevádzku vďaka beznámrazovej technológii Double NoFrost. Tá pomocou dvoch nezávislých okruhov a ventilátorov zabezpečí, že sa na stenách nebude usadzovať ľad. Tento systém znižuje energetické straty, ku ktorým dochádza pri námraze chladiaceho zariadenia. Táto pokroková technológia na rozdiel od iných beznámrazových systémov nevysušuje potraviny.S chladničkou Philco PCD 3132 NFX už nemusíte riešiť nepríjemné zápachy tiahnúce sa z otvorených dvierok. Integrovaný uhlíkový filter MAXiFresh totiž dovolí uchovávať všetky potraviny v interiéri chladničky bez zápachu a baktérií. Spolu s antibakteriálnym madlom a tesnením navyše prispieva k zvýšenej hygiene pri uchovávaní potravín.K pohodlnej prevádzke ďalej prispeje aj displej vo vnútri chladničky, kde ľahko nastavíte napríklad úsporný režim Eco, znížite spotrebu energie, alebo naprogramujete požadovanú teplotu. Veľkou výhodou je aj nulový nábeh dverí, ktorý umožňuje, aby dvere pri otvorení v uhle 90° nenabiehali. Môžete ju tak pokojne postaviť čo najbližšie k stene.

Energetická trieda

Energetická trieda vypovedá o náročnosti spotrebiča na odber elektrickej energie. EU určuje značenie pomocou písmen A - G (celkom 8 tried), pričom trieda A je najmenej náročná na odber energie = najekonomickejšia. Pri kúpe sa oplatí zainvestovať a zaobstarať si úspornejší spotrebič aj za cenu vyšších zriaďovacích nákladov, ktoré sa však vrátia v podobe ušetrenej energie. V dôsledku technologického rozvoja sa musela trieda A, v ktorej boli veľké rozdiely rozrásť o triedu A+ a A++.

A++
Výška
186.3 cm
 
Šírka

Môžete si vybrať z vami požadovanej šírky spotrebiča.

60 cm
 

Môžete si vybrať z vami požadovanej hĺbky spotrebiča.

65 cm

Antibakteriálna ochrana

Najčastejšie v podobe fólie, ktorá zabraňuje styku vnútornej strany chladničky s potravinami a usadzovaniu plesní či iných mikroorganizmov bakteriálneho pôvodu.

 

No frost

Vplyvom uvoľňovania teploty z potravín a vniku teplého vzduchu pri otváraní sa v mrazničke tvorí námraza. Nenámrazový systém „No frost“ zaistí odvetranie teplého vzduchu a vlhkosti a Vy už nebudete musieť odmrazovať.

Displej

Modernejšie chladničky sú vybavené displejom, ktorý Vám poskytuje základné informácie o teplote vo vnútri, informuje nás o dejoch a pod. Displej si môžeme predstaviť buď ako LED diódy alebo plne grafický LCD displej.


Ventilátor

Stará sa o rovnomerné prúdenie studeného vzduchu, čím napomáha trvanlivosti skladovaných potravín.

 

Nulová zóna

Ide o priestor v chladničke, kde sa neustále udržuje teplota okolo 0 stupňov Celzia (neklesá nižšie). V týchto priestoroch vydržia potraviny dlhšie čerstvé a zachovajú si trvanlivosť. Monoklimatické chladničky vedia zachovať rovnakú teplotu v celom priestore chladničky.

 
 
 
 

Čístý objem mrazničky

Tento ukazovateľ v sebe zahŕňa len mraziacu časť.

111 l
 

Super mrazenie

Funkcia, ktorá znižuje teplotu mrazáku. Je vhodné použiť túto funkciu pri vkladaní viac potravín.

Dodatočné parametre

Kategória: Chladničky s mrazničkou Dole
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: