PHILCO PCD 3602 ENF

Kód: 8008
Tip
Značka: Philco
579,99 € –5 %
PHILCO PCD 3602 ENF 1
579,99 € –5 % 549,99 €
Vypredané

Kombinovaná chladnička, trieda E, objem chlad./mraz. 266/94 l, Double NoFrost, displej, LED osvetlenie, SuperCool, SuperFreeze, antibakteriálne tesnenie, farba biela, rozmery vxšxh 201x60x66 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Kombinovaná chladnička

Chladnička s technológiou Double NoFrost, ktorá výrazne mení kvalitu uchovávania čerstvých potravín, pretože na rozdiel od NoFrost technológie nevysušuje potraviny. Double NoFrost sú dva nezávislé okruhy, dva nezávislé ventilátory. Vďaka FrostProtection bude mraznička tejto kombinácie spoľahlivo fungovať až do -15°C okolitej teploty.

Priehradky FreshStore a Meat & Fish umožňujú správne skladovanie ovocia a zeleniny, mäsa a rýb, ktoré vďaka vlastnostiam týchto priehradiek zostanú dlhšie čerstvé. Uhlíkový filter MAXiFresh umožňuje uchovávať potraviny v prostredí bez zápachu a baktérií. Antibakteriálne madlo a tesnenia prispievajú k zvýšeniu hygieny skladovania potravín.

Nulový nábeh dverí umožňuje, že dvere pri otvorení v uhle 90° nenabiehajú, môžete tak chladničku postaviť čo najbližšie k stene. Aj pri takto otvorených dverách pohodlne vysuniete zásuvky v chladničke aj mrazničke. Dotykový multifunkčný displej umožňuje komfortné ovládanie, nastavenie úsporného ECO režimu, ktorý znižuje spotrebu elektrickej energie, či ovládanie teploty v chladničke a mrazničke.

 


 

Popis produktu:

Vlastnosti:
Double NoFrost
Displej
SuperCool
SuperFreeze
LED osvetlenie
Zásuvka na zeleninu s reguláciou vlhkosti
Nulová zóna
MAXiFresh
Držiak na víno
Antibakteriálne tesnenie a madlo
Možnosť otočenia dverí
Nulový nábeh dverí

Technické vlastnosti:
Energetická trieda: E
Objem chladničky / mrazničky: 266 l / 94 l
Hlučnosť: 41 dB
Mraziaci výkon: 8 kg / 24h
Klimatická trieda: SN / T
Rozmery VxŠxH: 202 x 60 x 66 cm
Farebné prevedenie: Biela

Dodatočné parametre

Kategória: Chladničky s mrazničkou Dole
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: