MICROSOFT XBOX Series bez.ovl. El. Volt

Kód: 9082
Značka: Microsoft
61,99 €
Skladom

Gamepad pre Xbox Series, Xbox One, PC, mobilný telefón a tablet, kompatibilné so systémom Android, Windows 10, bezdrôtové pripojenie, 3,5 mm Jack (na ovládači), USB-C (na ovládači), AA batérie, vibrácie

Detailné informácie

Podrobný popis

Herný bezdrôtový ovládač Microsoft Xbox Series

  • kompatibilita
  • modernizovaný dizajn
  • textúrované spúšte a tlačidlá
  • hybridný smerový ovládač
  • mapovanie tlačidiel
  • technológie Bluetooth
Herní bezdrátový ovladač Microsoft Xbox Series
Herní bezdrátový ovladač Microsoft Xbox Series

Nová úroveň hrania

Zažite neuveriteľné zážitky s bezdrôtovým ovládačom Microsoft Xbox Series v prevedení Electric Volt. Moderný dizajn s prepracovanou geometriou a tvarovaný povrch vám zaručujú pohodlie pri hraní hier. Vďaka úchopom s textúrovaným povrchom a hybridnému smerovému ovládaču sa cieľ z mušky len tak nestratí. Nové tlačidlo Zdieľať a rýchle párovanie naprieč konzolami Xbox, počítaču alebo zariadeniami s Androidom či iOS vám uľahčia život.

 

Herní bezdrátový ovladač Microsoft Xbox Series

Vyhradené tlačidlo Zdieľať

Nový bezdrôtový ovládač Microsoft Xbox Series Electric Volt disponuje novým tlačidlom, ktoré umožňuje zachytiť a ľahko zdieľať všetok obsah, ako sú nahrávky, snímky obrazovky a mnoho ďalšieho. Pochváľte sa ostatným svojimi výkonmi.

 

Herní bezdrátový ovladač Microsoft Xbox Series

Mierte presne

Nepostrádateľnou súčasťou nových konzol Xbox je vylepšený herný ovládač. Ponúka prepracované šasi, ktoré má zaoblené všetky prvky, aby sa lepšie držal v ruke. Vďaka texturovanému povrchu spúšťa a predných tlačidiel budete vždy mieriť presne; možnosť mapovania vám zase umožní ovládač prispôsobiť k obrazu svojmu. Bezdrôtový ovládač Microsoft Xbox Series Electric Volt je vybavený novým hybridným smerovým tlačidlom, ktoré udržia váš cieľ v hľadáčiku.

 

Herní bezdrátový ovladač Microsoft Xbox Series

Kompatibilita

Bezdrôtový ovládač Microsoft Xbox Series Electric Volt môžete ľahko párovať a prepínať medzi konzolami Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox One, počítačmi s Windows 10 a zariadeniami s Android alebo iOS. Do 3,5mm stereofónneho konektora môžete pripojiť ľubovoľné kompatibilné slúchadlá s mikrofónom.

 


 

Gamepad Xbox Wireless Controller Electric Volt
Spoločne s príchodom novej generácie hernej konzoly Xbox One sa Microsoft rozhodol vylepšiť aj úplne nepostrádateľnú súčasť prísluše nstva - herný gamepad. Aj keď sú hlavné ovládacie prvky prakticky totožné, tak došlo k niekoľkým citeľným vylepšeniam. Napríklad k celkovému zaobleniu všetkých prvkov, aby sa lepšie držal v ruke. V praxi poteší kompatibilita naprieč mnohými zariadeniami.

Väčšie pohodlie s texturovanou rukoväťou
Textúrované spúšte a tlačidlá sú navrhnuté tak, aby sa vám ovládač lepšie držal v ruke aj po mnohých hodinách hrania.

Hybridné smerový ovládač
Gamepad Xbox Wireless Controller Electric Volt je vybavený úplne prepracovaným smerovým ovládačom. Vďaka tomu ide rýchlejšie a lepšie ovládať pohyb do všetkých smerov.

Tlačidlo Share
Dedikované tlačidlo pre zdieľanie má zmysel, pretože práve prežitý herný zážitok môžete úplne intuitívne zdieľať so svojimi priateľmi alebo fanúšikmi.

Bezproblémová konektivita
Nový ovládač je vďaka rozhraním Bluetooth LE a USB-C kompatibilný nielen so staršími xbox, ale aj PC alebo zariadeniami na báze Androidu. A nabíjanie? Používajte kvalitné AA nabíjacie batérie alebo voliteľný dobíjací akumulátor.

Dodatočné parametre

Kategória: Herné Konzoly
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: