Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

Kód: 6803
Značka: Xiaomi
369,99 €
Skladom

Elektrická kolobežka

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľahkosť aj jednoduchosť konštrukcie a ovládanie kolobežky si vás získajú. Používať ju môže ktokoľvek, váži iba dvanásť kilogramov a zložíte či rozložíte ju za tri sekundy. Riadenie je tiež pohodlné, riadidlá sú mäkké, citlivý ručný plyn máte na dosah prstov a jediným tlačidlom kolobežku vypnete, zapnete, prepnete rýchlostný režim či zapnete predné svetlo. Na multifunkčnom displeji je možné pozorovať údaje o vašej rýchlosti. Po prepojení s aplikáciou Home môžete sledovať štatistiky vašej jazdy. Vďaka kvalitnému brzdovému systému E-ABS a reflexným prvkom sa počas jazdy budete vždy cítiť bezpečne.

V jednoduchosti je krása

Veľkou prednosťou kolobežky je jednoduchosť a ľahkosť. Vďaka materiálu, z ktorého je kolobežka vyrobená, čistá hmotnosť činí iba dvanásť kilogramov. Nízkohustotná, mimoriadne pevná, hliníková zliatina používaná v letectve zaistí obzvlášť ľahkú manipuláciu. Jednoduchosť a ľahkosť kolobežky sa odrazí aj v samotnom dizajne, s minimalistickým dizajnom poslúži aj ako elegantný doplnok, ktorý zložíte aj rozložíte v priebehu troch sekúnd.
V jednoduchosti je krása

Dokonalé ovládacie prvky a funkcie

Predstavte si tú dokonalosť: stúpnete si na kolobežku, zaboríte prsty do pohodlných penových riadidiel, citlivý ručný plyn máte na dosah prstov, jedným tlačidlom kolobežku zapnete alebo vypnete, prepnete rýchlostný režim, alebo zapnete predné svetlo a na multifunkčnom displeji počas ľahkej jazdy pozorujete údaje, okrem iného o vašej rýchlosti. Navyše po prepojení kolobežky s aplikáciou Mi Home môžete sledovať štatistiky z vašej jazdy, diaľkovo zamykať, používať tempomat, prepínať rýchlostný režim, sledovať stav batérie a updatovať firmware.
Dokonalé ovládacie prvky a funkcie

Takmer neúnavná batéria

S plnou batériou sa môžete bez obáv vydať na dlhšie výlety. Zaručený dojazd činí 20 kilometrov. Kolobežka s maximálnym výkonom 500 wattov zvládne stúpanie až 10 percent a rozbehnúť to môžete na krásnych 20 kilometrov za hodinu.
Takmer neúnavná batéria

Budete sa cítiť bezpečne

Kolobežka je vybavená 8,5 palcovými, odolnými pneumatikami, ktoré to vedia rozbehnúť a pritom zachovať pohodlnú jazdu, nech nabehnete na štrk, poľnú cestu či trávu. Veľké kolesá sú korigované súčasne poriadnym brzdovým systémom E-ABS pre predné koleso a veľkou kotúčovou brzdou pre zadné koleso.
Budete sa cítiť bezpečne

Buďte vidieť

S veľkým zadným svetlom vám nehrozí, že by vás ktokoľvek prehliadol. S pomocou predného svetla s výkonom dva watty, dohliadnete desať metrov ďaleko bez oslňovaniu osôb v protismere. O vašu bezpečnosť sa postarajú tiež reflexné prvky vpredu, po stranách a vzadu.
Buďte vidieť
 
Elektrická kolobežka
Zložíte ju počas 3 sekúnd
8,5" protišmykové kolesá
E-ABS na prednom kolese
Rýchlosť až 20 km/h a dojazd až 20 km
3 rôzne režimy jazdy

Zložená počas 3 sekúnd
Skladacia kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter Essential je ideálny spoločník na rýchlu jazdu po meste. Zložíte ju počas len 3 sekúnd a váži len 12 kg, takže ju ľahko prenesiete alebo vezmete so sebou napríklad do hromadnej dopravy. V zloženom stave sa vám pohodlne vojde do kufra auta, môžete si ju tak vziať so sebou, nech už sa chystáte kamkoľvek.

Bezpečná a stabilná jazda
O svoju bezpečnosť sa báť nemusíte. Kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter Essential je vybavená výkonnou prednou brzdou a E-ABS, vďaka ktorému sa vám pri brzdení bicykla nezablokujú. Má 2W predné svetlo a protišmykové kolesá. V aplikácii si môžete vybrať medzi 3 režimy jazdy a na dlhších vzdialenostiach iste oceníte praktický tempomat.

Elektrická kolobežka ideálna na rýchlu prepravu po meste
Zložíte ju priebehu iba 3 sekúnd a v zloženom stave sa vám pohodlne vojde do kufra auta
Váži len 12 kg, takže ju môžete ľahko prenášať
Kolobežka dosahuje rýchlosť až 20 km/h a má nosnosť až 100 kg
Na jedno nabitie prejde až 20 km
LED displej v riadidlách vás informuje o stave kolobežky i o kvalitách vašej jazdy
3 rôzne režimy jazdy vám umožňujú vybrať si bezpečnejšiu alebo naopak adrenalinovějšiu variantu
E-ABS na prednom kolese bráni jeho zablokovaniu a tomu, aby ste prepadli cez riadidlá
Výkonná predná brzda skracuje brzdnú dráhu na úplné minimum
Veľké 8,5" protišmykové kolesá sú zárukou pohodlnej jazdy bez zbytočného trasenia
O vaše bezpečie sa stará výkonné predné svetlo aj červené zadné svetlo
Pri dlhších jazdách oceníte tempomat, ktorý automaticky udržuje zvolenú rýchlosť
Batéria je zabudovaná v základni kolobežky, čo znižuje ťažisko a zvyšuje stabilitu jazdy
Kolobežku môžete pomocou Bluetooth prepojiť s aplikáciou Mi Home a zabezpečiť jej tak aktualizáciu firmvéru, nastavenie režimov, displeja a i.
Batéria je chránenie pred skratom, prebitím a i.

Technické parametre
Veľkosť kolies: 8,5"
Dojazd: až 20 km
Výkon: 250 W
Maximálna rýchlosť: 20 km/h
Batéria: 5200 mAh, 187 Wh
Rozmery: 108 × 43 × 114 cm
Rozmery v zloženom stave: 108 × 43 × 49 cm
Hmotnosť: 12 kg
Nosnosť: až 100 kg
Brzdná dráha: 110 mm
Podporovaný OS: Android 4.3 a vyšší alebo iOS 9.0 a vyšší
Displej: LED
Bluetooth: Áno (verzia 4.1)
Farba: čierna

Dodatočné parametre

Kategória: Kolobežky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: