Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Kód: 6800
Značka: Xiaomi
599,99 €
Skladom

Elektrická kolobežka

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická kolobežka s maximálnou rýchlosťou 25 km/h, s dojazdom až 45 km, výkon motora 300 W, kapacita batérie 12800 kWh

 

Objavujte mesto na novom dopravnom prostriedku! Zabudnite na preplnenú verejnú dopravu a zdĺhavé čakanie v kolónach. Elektrickú kolobežku Mi Pro 2 využijete na cestu do školy, do práce i kamkoľvek inam. V prípade transportu autom alebo MHD ju poskladáte v priebehu niekoľkých sekúnd. Bezpečná batéria a systém rekuperácie, využívajúci kinetickú energiu na nabíjanie, sa postarajú o dlhý dojazd. Ak nemáte času nazvyš, nepochybne oceníte svižnú akceleráciu a vysokú maximálnu rýchlosť. V záujme toho najvyššieho komfortu máte možnosť výberu z troch režimov jazdy. Multifunkčný panel s LED displejom a intuitívnym ovládaním vám sprostredkuje aktuálne informácie. Pomocou mobilnej aplikácie Mi kolobežku bez problémov odomknete a môžete sledovať aj detailné štatistiky.

Ideálna do mesta

Jazdu po meste na elektrickej kolobežke Xiaomi si naozaj obľúbite. Vďaka elegantnému designu a kvalitnej konštrukcii z leteckej zliatiny hliníka, ktorú poskladáte v priebehu troch sekúnd, predstavuje dokonalý spôsob dopravy do práce, do školy alebo niekam za zábavou.

Ideálna do mesta

Výborne sa prispôsobí

Ponáhľate sa na dôležitú schôdzku? Vyskúšajte športový režim, ktorý vás prekvapí bleskovou akceleráciou a maximálnou rýchlosťou 25 km/h. Ak sa chystáte do parku, využite štandardný režim. V miestach s veľkou koncentráciou ľudí oceníte mód pre chodcov, ktorý obmedzí rýchlosť na 5 km/h.

Výborne sa prispôsobí

Dlhý dojazd

Bezpečná a spoľahlivá lítiová batéria s kapacitou 474 Wh zaistí pri plnom nabití dojazd až 45 km. Výhodou tejto elektrickej kolobežky je zdokonalený systém rekuperácie kinetickej energie (KERS) využívajúci energiu pri brzdení či dojazde. Jeho účinnosť si nastavíte v aplikácii Mi Home.

Dlhý dojazd

Intuitívne ovládanie

Medzi riadidlami sa nachádza multifunkčný panel s LED displejom, ktorý zobrazí osem druhov dát v reálnom čase. Nechýba rýchlosť, výkon či stav zámku. Na zapnutie alebo vypnutie kolobežky, prepínanie medzi režimami rýchlosti a ovládanie svetlometov vám postačí jediné tlačidlo.

Intuitívne ovládanie

Praktická aplikácia

Prostredníctvom Bluetooth dopravný prostriedok jednoducho prepojíte s mobilnou aplikáciou Mi Home. Pomocou svojho smartphonu môžete následne odomykať a zamykať kolobežku, sledovať detailné štatistiky, nastaviť tempomat či aktualizovať firmware. Vychutnajte si dokonalú jazdu.

Praktická aplikácia

Bezpečnosť na prvom mieste

Ak po ceste narazíte na nejakú prekážku, zadná brzda s perforovaným brzdovým kotúčom sa v spolupráci s prednou brzdou s antiblokovacím systémom E-ABS postará o kratšiu brzdnú dráhu. Kolobežka tiež disponuje pohodlnými 8,5“ pneumatikami, jasným predným svetlom a zadným, ktoré počas brzdenia bliká.

Bezpečnosť na prvom mieste

Dodatočné parametre

Kategória: Kolobežky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: