ECG MTM 1771WE

Kód: 3200
Akcia
Značka: ECG
74,99 € –16 %
ECG MTM 1771 WE mikrovlnna rura
74,99 € –16 % 62,99 €
Vypredané

Mikrovlnná rúra 

Objem 17L

700W

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte praktickú mikrovlnnú rúru do menšej domácnosti, na internát, na chalupu, do kuchynky v práci alebo unimobunky? Tento model v klasickom bielom prevedení neponúka len priaznivú cenu a kompaktné rozmery. Poteší vás i dostatočným objemom, šiestimi stupňami výkonu, jednoduchým manuálnym ovládaním, časovačom na 30 minút a funkciou rozmrazovania. Za samozrejmosť považujte osvetlenie vnútorného priestoru, otočný sklenený tanier a signál oznamujúci ukončenie ohrevu. Takisto oceníte prehľadný ovládací panel a praktický priezor, vďaka ktorému budete mať neustály prehľad o dianí v rúre.

Vhodná do menšej kuchyne

Pokiaľ pátrate po šikovnej mikrovlnnej rúre do menšieho bytu, na internát, na chalupu, do kuchynky v práci alebo unimobunky, siahnite po modeli ECG MTM 1771 WE. Ponúkne vám univerzálny design, všetky základné funkcie a predovšetkým priaznivú cenu.

Vhodná do menšej kuchyne
 
Kompaktné rozmery

Kompaktné rozmery

Okrem vyhovujúcej veľkosti spotrebič poteší dostatočným objemom, šiestimi stupňami výkonu, jednoduchým manuálnym ovládaním, časovačom na 30 minút a funkciou rozmrazovania. Takisto sa môžete spoľahnúť na osvetlenie vnútorného priestoru, otočný sklenený tanier a signál avizujúci ukončenie ohrevu.

 

Dbajte na starostlivosť

Pri častom používaní mikrovlnnej rúry nezabúdajte na jej pravidelné čistenie. Vnútro spotrebiča, rám dvierok a tesnenie udržiavajte pomocou handričky navlhčenej mydlovou vodou. Následne všetko vyutierajte dosucha.

Dbajte na starostlivosť

Dodatočné parametre

Kategória: Mikrovlnné rúry
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: