ZELMER ZMM4055B

Kód: 11271
Tip
Značka: Zelmer
119,99 €
Skladom

mlynček na mäso • výkon 1 900 W • rýchlosť mletia 2,5 kg/min • kovová mlecia komora • obojstranný nerezový nôž • 3 mlecie dierované disky • 3 bubienkové strúhadlá • plnič klobás • lis na ovocie

Detailné informácie

Podrobný popis

Zelmer- značka s 50 ročnou tradíciou
Značka Zelmer už viac ako 50 rokov potvrdzuje svoje postavenie na celosvetovom trhu. Dnes ponúka nový moderný dizajn výrobkov s dôrazom na tradičnú kvalitu, ktorá bola dlhé roky súčasťou našich životov. Zelmer vždy bol a aj naďalej bude súčasťou moderných domácností, ktoré hľadajú výkonných pomocníkov s funkčným dizajnom a rešpektom k dlhoročným tradíciám

Zelmer ZMM4050B


Veľkolepý výkon a minimalistický dizajn
Mlynček značky Zelmer si zaslúži zvláštnu pozornosť práve kvôli kvalitnej kovovej mlecej komore, ktorá predstavuje srdce celého prístroja. A práve na tomto mieste ide naozaj do tuhého... Áno, čítate správne. Mlynček je, vďaka trom druhom mlecích doštičiek a obojstrannému nerezovému nožu, schopný pomlieť aj tuhšie kusy mäsa. S výkonom 1900W a rýchlosťou mletia 2,5kg/min. toho zvládne viac, ako by ste čakali.

Zelmer ZMM4050B


Intuitívny a bezpečný pomocník
Mlynček na mäso Zelmer je nielen výkonný, ale aj bezpečný. Ak zacíti, že je toho naňho priveľa, okamžite aktivuje spojku preťaženia motora, ktorá ho bezpečne odstaví z prevádzky a zabráni tak jeho poškodeniu. Medzi základnú výbavu patria aj protišmykové nožičky, ktoré si „sadnú“ s akýmkoľvek povrchom.

Zelmer ZMM4050B


Výbava pre všetky vaše gurmánske nápady
Mlynček na mäso ZMM4055B otvára dvere experimentom vo vašej kuchyni. V balení nájdete tri mlecie doštičky pre jemné, stredné a hrubé mletie. Hrúbky postačujú na širokú škálu mäsových špecialít, ktoré odteraz zvládnete pripraviť aj doma. Plusom je absolútna kontrola nad kvalitou mäsa, ktoré konzumujete. A keďže skúsenosti vravia, že samotné mäso nestačí, tak balenie obsahuje aj 3 bubienkové strúhadlá, ktoré vám pomôžu nastrúhať zeleninu, ovocie či obľúbené syry podľa požadovanej jemnosti. Vďaka možnosti dodatočného dokúpenia a pripojenia pomalého odšťavovača môžete tento mlynček rozšíriť aj o ďalšie praktické funkcie.

Zelmer ZMM4050B


Domáce klobásky rýchlo a jednoducho
Špeciálna vychytávka v podobe plniča klobás poteší všetkých, ktorí doteraz nemali možnosť vyrábať klobásy vo vlastnej réžii. S mlynčekom Zelmer ZMM4055B ich pripravíte jednoducho a rýchlo priamo u vás doma. Stačí, ak na nástavec navlečiete „črievko“ a priamo z mlynčeka naplníte čerstvým mäsom.

Zelmer ZMM4050B


Mlynček, ktorý lisuje ovocie? Prečo nie...
Vďaka lisu na ovocie, ktorý je súčasťou mlynčeka Zelmer ZMM4055B z neho dokážete vyžmýkať maximum. A to doslova! Ak milujete priezračne čisté ovocné šťavy alebo potrebujete len rýchlo spracovať nadbytočnú úrodu, vždy sa môžete obrátiť na vášho multifunkčného a spoľahlivého pomocníka.

 
- Výkon 1900 W
- 2,5 kg / min
- Kovová mlecia komora
- Obojstranný nerezový nôž
- 3 mlecie dierované disky jemné/stredné/hrubé mletie
- 3 bubienkové strúhadlá: jemné strúhanie, ultra-jemné strúhanie, strúhací bubon na zemiaky a parmezán
- Plnič klobás
- Lis na ovocie
- Spojka proti preťaženiu motora
- Protišmykové gumové nožičky
Možnosť pripojenia pomalého odšťavovača

Dodatočné parametre

Kategória: Mlynčeky na mäso
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: