CANON MF 633CDW

Kód: 4754
Tip
Značka: Canon
299,99 € –13 %
CANON MF 633CDW 1
299,99 € –13 % 259,99 €
Vypredané

Multifunkčná Laserová farebná tlačiareň

Detailné informácie

Podrobný popis

Laserová technológia zvyšuje výkon pri farebnom tlačení dokumentov. O tom, že tento model nemá konkurenciu vás nepresvedčí iba precízne a rýchle tlačenie v podobe 18 strán za minútu. Za priaznivú cenu získate v jednom multifunkčnom zariadení aj kopírku, skener, fax a množstvo ďalších praktických funkcií. Tlačiareň navyše ľahko prepojíte i s vašim mobilný telefónom, tabletom či cloudovým úložiskom. Veľkokapacitné tonerové kazety vydržia naozaj dlho. Niekoľko štartovacích je i súčasťou balenia, aby ste mohli bezodkladne začať pracovať. Farebný dotykový displej je zárukou prehľadného a intuitívneho ovládania zariadenia. Jeho jednoduchá údržba vám ušetrí čas i námahu. Ďalšími pridanými hodnotami sú moderný design, minimálna hlučnosť a nízka spotreba elektrickej energie.

Tlačiareň

Farebná laserová tlačiareň prináša dokonale ostré a mimoriadne kvalitné výsledky s vysokým rozlíšením. V priebehu minúty vyprodukuje až 18 strán, čím výrazne ušetrí váš čas. V prípade potreby môžete využiť aj funkciu zabezpečeného tlačenia dokumentov pomocou PIN kódu. Samozrejmosťou je tiež podpora služieb Google Cloud Print, AirPrint a Canon Print Business.
Tlačiareň

Kopírka

Neodmysliteľnou súčasťou multifunkčného zariadenia je možnosť vyhotovovania kópií textov, obrázkov a čohokoľvek ďalšieho. Tento model umožňuje jednostranné, obojstranné aj viacnásobné kopírovanie, presne podľa vašich potrieb. Podávač papiera sa za vás o všetko postará. Neváhajte vyskúšať kopírovanie viacerých dokumentov na jeden list papiera, triedenie kópií podľa čísla strán či kopírovanie dokladov.
Kopírka

Skener

Farebný skener s vysokým rozlíšením pracuje mimoriadne rýchlo a v dokonalej kvalite. Môžete sa spoľahnúť aj na požadovanú ostrosť. Skenovať môžete do vášho počítača, e-mailovej schránky, na ftp, do cloudu či na USB vo formátoch tiff, jpg, pdf, šifrovaného pdf alebo pdf s možnosťou prehľadávania dokumentu. Stačí si len vybrať.
Skener

Fax

Predovšetkým firemná komunikácia si často vyžaduje fax. Rýchlosť modemu, výber režimu prijatia faxu, jeho rozlíšenie, pamäť, možnosť skupinovej voľby, zálohovanie či vyhotovovanie obojstranných kópií vám prácu s dokumentmi naozaj uľahčia a sprehľadnia.
Fax

Médiá

Variabilnosť zdrojového média tento model povyšuje na skutočne multifunkčné zariadenie. Môže ním byť bežný kancelársky, recyklovaný, tenký, hrubý alebo lesklý papier. Takisto môžete využiť pohľadnice, štítky či obálky. Už nebudete musieť navštevovať špecializované copy centrum. Prístroj dokáže vytlačiť klasické dokumenty, pozvánky, obálky i diplomy.
Médiá

Technické údaje

27 ppm

18 str./min

Rýchla farebná laserová tlač

12.7 cm touchscreen

12,7 cm dotyková obrazovka

Ovládanie pomocou farebnej dotykovej obrazovky

Mobile printing

Mobilná tlač

Mopria, pripojenie AirPrint

Laser technology

Laserová technológia

Zdokonalený farebný výkon

Security

Zabezpečenie

Bezpečná tlač na kód PIN

Uptime

Prevádzka

Vysokokapacitné tonerové kazety

Maintenance

Údržba

Zjednodušená údržba

Compact

Kompaktnosť

Priestorovo úsporné telo

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné zariadenia
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: