ACER Spin 1 SP111-33-C8KN

Kód: 5876
Tip
Značka: Acer
399,99 €
Skladom

dotykový notebook 11,6" uhlopriečka 

procesor Intel Celeron N4000 (2jadrový - až 2,6 GHz) 

pamäť RAM 4 GB

úložisko eMMC 64 GB 

HDMI / USB 3.0 / Bluetooth / Wi-Fi AC

Detailné informácie

Podrobný popis

Acer Spin 1, čierna

Spin 1 je váš splnený sen o dokonale mobilnom notebooku, ktorý sa vám za každej situácie prispôsobí a umožní vám byť online kedykoľvek a kdekoľvek. Ponúka totiž 11,6-palcový displej a krásne ľahké telo! Pritom si poradí so všetkými bežnými činnosťami a na nabitie dokáže pracovať neuveriteľných 10 hodín!

Ako systém využíva Windows a veľmi dobre si vedie aj po praktickej stránke. K internetu sa môžete pripojiť superrýchlou Wi-Fi ac, zatiaľ čo na tele si možno všimnúť hneď dvoch USB či HDMI napríklad na pripojenie externých monitorov. Zásluhou 4 GB operačnej pamäte a procesora Intel Celeron je výkonom ideálny na bežné použitie doma, v kancelárii aj na cestách.


Kľúčové vlastnosti:

  • 11,6-palcový dotykový displej a konštrukcia otočná o 360 stupňov
  • Kompaktné rozmery a ľahké telo na jednoduché prenášanie
  • Dlhá výdrž až 10 hodín
  • Predinštalovaný systém Windows
  • Výkon ideálny na bežné využitie


 

Krásne tenký a ľahký

Tenký a ľahký 1,25 kg je tento model úplne ideálny na časté prenášanie.


Dokonalý spoločník na cesty

Veľkou prednosťou osadeného hardvéru je nielen dostatočný výkon, ale hlavne energetická efektivita. Vďaka nej notebook vydrží na nabitie pracovať až 10 hodín, takže bez prístupu k zásuvke prečká i veľmi náročný pracovný deň.


11,6-palcový HD displej

Že ide o notebook optimálny na cestovanie je vidieť aj na kompaktných rozmeroch, za ktorými stojí 11,6-palcový displej s jemnosťou vďaka HD rozlíšeniu a otočnou konštrukciou spolu s dotykovým ovládaním, dokonca s možnosťou využívať stylus napríklad na kreslenie.


Rôzne režimy

Notebook možno využívať v režime, ktorý práve najviac vyhovuje vašej situácii – k dispozícii sú hneď štyri: notebook, stojan, stan a tablet.


Superrýchly internet

Notebook má premyslene umiestnené antény s podporou technológie Wi-Fi ac pre extrémne rýchly a spoľahlivý internet bez otravných káblov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: