Sage BES870BSS

Kód: 2961
Akcia
Značka: Sage
729,99 € –21 %
SAGE BES 870BSS 1
729,99 € –21 % 579,99 €
Vypredané

Pákový kávovar s mlynčekom Na prípravu espressa, cappuccina, latté a ďalších druhov kávy

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento prístroj na výrobu espressa disponuje mlynčekom na kávu, funkciou priebežného monitorovania teploty a možnosťou automatického či manuálneho nastavenia množstva extrahovanej kávy. Zariadenie pracuje na princípe plynulého nízkotlakového predvarenia. Nechýba tiež bohatý výber doplnkových funkcií, ktoré vám sprostredkujú kvalitu na úrovni profesionálneho baristu.

Stála teplota v priebehu celej extrakcie

Potešte svoje zmysly skutočne výnimočnou kávou. Súčasťou prístroja je elektronický PID systém, ktorý počas celého procesu extrakcie kávy priebežne sleduje teplotu. To znamená zaistenie konštantnej teploty s toleranciou +/-1 °C.

Stála teplota v priebehu celej extrakcie
 
Maximálne efektívne uvoľňovanie kávy

Maximálne efektívne uvoľňovanie kávy

Systém nízkotlakového predsparenia umožňuje plynulé zvyšovanie tlaku vyvíjaného v priebehu extrakcie kávy. Káva sa tak rovnomerne rozprestrie po povrchu filtra a dôjde k jej maximálne vyváženej extrakcii, čo pocítite vo výraznej chuti i aróme.

 

Zabudovaný mlynček

Vďaka integrovanému kónickému mlynčeku s kovovými mlynskými kameňmi nameliete požadované množstvo kávy priamo do držiaka kávovaru. Môžete si zvoliť aj jemnosť mletia kávových zŕn. Potom stačí len nastaviť potrebné množstvo pomletej kávy a espresso presne podľa vašej chuti je na svete.

Zabudovaný mlynček
 
Dômyselné pomôcky

Dômyselné pomôcky

Na dosiahnutie toho najdokonalejšieho pôžitku z kávy môžete vyskúšať niektorú z doplnkových funkcií. Pomôcka Razor presne upraví množstvo pomletej kávy, zabudovaný kovový tamper zasa pomôže so správnym natlačením kávy do sitka.

 

Rozsiahla ponuka funkcií

Tepelný systém Thermocoil sa postará o optimálnu teplotu vody. Elektronický ventil Dry Puck z kávy odstráni prebytočnú vodu, ktorá sa po ukončení extrakcie nahromadí vo filtri. Funkcia „suchej kávy“ zasa filter zbaví kávovej usadeniny s minimálnym obsahom zvyškovej vody. Tento prístroj na výrobu espressa vám pripraví tú najdelikátnejšiu kávu kedykoľvek si budete želať!

Rozsiahla ponuka funkcií
 
Príkon ? 1850 W opraviť
 

Rozmery

Hmotnosť 9.7 kg opraviť
Šírka 31 cm opraviť
Hĺbka 30 cm opraviť
Výška 42 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Pákove Kávovary
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: