SENCOR SES 4900SS

Kód: 8698
Tip
Značka: Sencor
179,99 € –22 % 139,99 €
Skladom

Espresso, otočná tryska na paru, odnímateľná odkvapkávacia miska pre jednoduché čistenie, patentovaná otočná tryska na paru, tlak 20 barov, bojler Thermoblock, veľmi rýchle predhriatie, 1,5 l nádržka na vodu

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujem sa ako Sencor pákové espresso SES 4900SS

Máte chuť na chutné Espresso, Lungo, Cappuccino alebo Latté? Som Sencor pákové espresso SES 4900SS a pripravím super kávu ako z kaviarne. Výhodou prípravy z pohodlia domova je možnosť výberu obľúbenej kávy, ktorá poteší vaše chuťové poháriky za všetkých okolností. Navyše som fešák na pohľadanie. Pýšime sa nerezovým prevedením, ktoré skvele pôsobia v každom interiéri. Neprekvapí ma ani nečakaná návšteva. Vďaka dvom nerezovým filtrom som vždy pripravený na prípravu jedného i dvoch šálok kávy súčasne.

Super káva? Jedine so správnym tlakom 20 barov

Potešte sa chutnou kávou, ktorá je výsledkom niekoľkých dôležitých procesov, jedným z nich je tlak 20 barov. Správny tlak zapríčiňuje uvoľnenie mnohých zložiek z namletej kávy. Káva v sebe ukrýva neodolateľnú arómu, opojnou chuť a poznávacím znamením správne pripravenej kávy je aj lahodná kréma.

Usrkávajte svoju obľúbenú kávu z nahriatej šálky už za pár sekúnd

Z prvej šálky kávy sa môžete tešiť už za niekoľko desiatok sekúnd. Rýchlo sa nahrievam a vďaka vyhrievanej kovovej doske nahrejem aj vašu obľúbenú šálku. Verím, že oceníte jednoduché manuálne ovládanie, ktoré je prehľadné za všetkých okolností, či už sa jedná o prípravu kávy, alebo o finálnu údržbu.

 

Pripravím vám i lahodnú mliečnu penu

Nezabudlo sa ani na milovníkov krémového Cappuccina / Latté. Sencor ma vybavil parnou tryskou, ktorá je výkonná a behom chvíľky s ňou vyšľaháme mliečnu penu skvelej konzistencie. Som skrátka kompaktné, spoľahlivé a výkonné pákové espresso.

 

So správnym príslušenstvom je rýchla aj príprava

Dôležitá je i gramáž kávy. S odmerkou, ktorú tvorí súčasne aj vtláčadlo, už nemusíte odhadovať jej množstvo od oka. Vďaka nej sa nikdy nezmýlíte! Odmerka vám zaistí správne množstvo kávy pre jeden aj dve šálky naraz. Zatláčadlom ju zarovnanám, utlačíme a je hotovo.

 


 

PRÍSLUŠENSTVO

Držiak filtra
Odmerka na kávu
2 filtre (na 1 a na 2 šálky)
Ihla na čistenie filtrov
 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Tlak: 20 bar
Typ espressa: Pákové
Tryska na paru: Áno
Auto odvápňovanie: Áno
Príkon: 1 400 W
Výška: 33,1 cm
Šírka: 16,5 cm
Hĺbka: 32,5 cm
Farba: Strieborná
Hmotnosť: 4,1 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Pákove Kávovary
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: