Rowenta Silence Force Extreme AAAA Full Care RO6495EA

Kód: 7157
Tip
Značka: Rowenta
329,99 € –18 %
Rowenta RO 6495EA 1
329,99 € –18 % 269,99 €
Vypredané

Podlahový vysávač, vysoko účinný vreckový vysávač s ultra tichým výkonom, účinnosťou 4A+AAA

Detailné informácie

Podrobný popis

Podlahový vysávač, vysoko účinný vreckový vysávač s ultra tichým výkonom, účinnosťou 4A+AAA a mimoriadnou kĺznosťou hubice.

Nová patentovaná 3-polohová hubica P3WER GLIDE zaisťuje optimálnu účinnosť hĺbkového čistenia a bezchybnú kĺznosť na každom povrchu.

Energetická účinnosť A+ na energetickom štítku pre špičkový výkon s nekompromisnými štandardmi energetickej účinnosti.

Optimálna účinnosť čistenia s hlučnosťou len o niečo vyššou ako hladina bežného hovoru, 66 dB(A) pri nastavení na maximálny výkon.

Vylepšený motor EffiTech so špičkovou technológiou pre výnimočnú energetickú účinnosť s výkonnejším vysávaním prachu pri nižšej spotrebe energie.

Nové patentované vrecko Hygiene+ so samozatváracou klapkou eliminuje mračná prachu a zaisťuje ľahkú a hygienickú výmenu.

Vďaka permanentným filtrom s vysoko účinnou filtračnou technológiou nie je potrebné nikdy meniť filtre (len pri použití patentovaných vreciek Rowenta Hygiene+). Vysoko komfortný dizajnom zahŕňa nové ergonomické držadlo pre lepší komfort a ľahké použitie s lepšou manévrovateľnosťou a voľnosťou pohybu. Praktické nástavce sú vždy poruke pre väčšie pohodlie a účinnejšie vysávanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Podlahové vysávače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: