Proda AA-1101 GENLEMAN Powerbank modrý

Kód: 4544
Tip
Značka: Proda
29,99 € –33 %
Proda AA 1101 GENLEMAN Powerbank modrý 2
29,99 € –33 % 19,99 €
Na objednávku 4 - 7 dní

Power bank, kapacita 12000 mAh, dokáže nabíjať súčasne 2 zariadenia, LCD Displej

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka Powerbanku Proda Gentleman nabijete svoj smartfón, MP3 a MP4 prehrávač, GPS navigáciu alebo tablet, bez nutnosti pripájať ich k elektrickej sieti. Power Bank je univerzálne dobíjacie zariadenie s kapacitou 12 000 mAh pre dobíjanie mobilných zariadení na cestách. Dostatok uloženej energie umožní viacnásobné nabitie bežného inteligentného telefónu alebo tabletu.
Powerbank sa dobíja priamo z USB portu počítača alebo USB nabíjačky pomocou pribaleného USB kábla. Rýchle nabíjanie pripojených zariadení (výstup až 5V/2.1A) aj externá batéria (vstup až 5V/1A) šetrí Váš čas. Inteligentná elektronika chráni články akumulátora pred nepriaznivými vplyvmi.
Určené pre dobíjanie tabletov, mobilných telefónov i smartphonov, fotoaparátov, navigácií, herných konzol a ďalších zariadení podporujúcich napájanie z USB portu.
 
Indikátor batérie: Áno
 
Ďalšie údaje: Prevencia nadmerného nabíjania, hlbokého vybitia a skratu
 
Balenie obsahuje: Power Bank, USB kábel
 
Upozornenie: Skutočná (fyzická) kapacita článkov tohto akumulátora je 12 000 mAh. Prakticky však nie je možné zo žiadneho externého akumulátora bezstratovo preniesť všetku túto energiu do akumulátora mobilného zariadenia, strata energie vždy vznikne v nevyhnutnom meniči napätia z 3.7V na 5V, na prechodových odporoch kontaktov, menej ako 100% účinnosťou ukladanie energie do akumulátora nabíjaného zariadenia, vplyvom teplotných podmienok, vplyvom vyššieho nabíjacieho prúdu a pod. Všeobecne platí, že reálne je možné presunúť energiu z externého akumulátora do akumulátora nabíjaného zariadenia s účinnosťou medzi cca. 85 a 75% v závislosti na uvedených podmienkach.

Nabíjací prúd
2 A
Kapacita
12000 mAh
Displej
áno
Počet USB výstupov
2
Indikátor nabíjania
áno

Dodatočné parametre

Kategória: Power banky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: