EW7W4684W práčka so suš. ELECTROLUX

Kód: 6146
Značka: Electrolux
569,99 €
Skladom

Práčka kombinovaná so sušičkou

Kapacita prania / kapacita sušenia (kg): 8/4

Parné programy

Detailné informácie

Podrobný popis

Práčka so sušičkou dokáže jediným programom vyriešiť vypratie a vysušenie vašej bielizne. Systém DualCare automaticky rozozná typ tkaniny a objem praného oblečenia, čomu následne prispôsobí teplotu i pohyb bubna. V rámci technológie SteamCare spotrebič využíva paru na osvieženie bielizne a eliminovanie jej pokrčenia. Pokiaľ sa ponáhľate, vyskúšajte mimoriadne rýchly a účinný program Non-stop 60 minút.

Automatický systém DualCare

Táto technológia automaticky rozozná typ tkaniny a objem pranej bielizne, čomu prispôsobí teplotu a pohyb bubna. Vaše oblečenie si tak dlhšie zachová svoj pôvodný vzhľad i kvalitu. Vypratie a vysušenie sa zrealizuje v rámci jediného plynulého procesu.
Automatický systém DualCare

Para dodá sviežosť

Program SteamCare, využívajúci paru, bielizeň osvieži a zároveň eliminuje jej pokrčenie. Textúra i tvar vášho oblečenia tak zostanú dlhšie neporušené. FreshScent sa skombinovaním jemnej pary a vône postará o príjemnú sviežosť jednotlivých kúskov vášho šatníka.
Para dodá sviežosť

Dôkladná starostlivosť

Technológia SensiCare zakaždým odváži množstvo pranej bielizne a následne upraví prací program tak, aby sa jej venoval dostatočne dlhý čas. Týmto spôsobom práčka predchádza nadmernému praniu, čím predlžuje trvácnosť oblečenia.
Dôkladná starostlivosť

Ponáhľate sa?

Mimoriadne účinný a rýchly program Non-stop 60 minút dokáže menší objem bielizne vyprať i usušiť v priebehu jednej hodiny.
Ponáhľate sa?

Jednoduchá obsluha

Stačí stisnúť jediné tlačidlo a program Wash&Dry vášmu oblečeniu poskytne komplexnú starostlivosť – od jeho vypratia až po usušenie. V záujme flexibility práčka ponúka na výber aj samostatné programy.
Jednoduchá obsluha
Práčka kombinovaná so sušičkou; Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W; Hlavné technológie: DualCare ™; En. trieda: A; Kapacita prania / kapacita sušenia (kg): 8/4; Otáčky za minútu: 1600; Hlučnosť pranie / sušenie (db): 51/60; Aqua control: Nie; Parné programy: Áno; Time Manager / úspora času: Áno; Antialergický program: Áno; Rýchly program: NonStop pranie a sušenie 1h / 1kg; Woolmark: Blue; Rozmery VxŠxHxH max. (Mm): 850x600x522x555; Motor: Ökoinvertor motor so zárukou 10 rokov; Displej: Small LED; Odložený štart: Áno; Český panel a popisky: Nie; 5 rokov záruka na celý model: Nie

Dodatočné parametre

Kategória: Práčky so sušičkou
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: