Xiaomi Mi Band 5 fitnes náramok BK

Kód: 6533
Tip
Značka: Xiaomi
41,99 €
Vypredané

Inteligentný náramok

Detailné informácie

Podrobný popis

Xiaomi Mi Band 5 Global (bez NFC)
Väčší a jasnejší 1.1# dotykový farebný AMOLED displej
Xiaomi Mi Band 5 ponúka o 20% väčší displej ako jeho predchodca. Rozlíšenie je na úrovni až 126×294 pixelov pre jasný aostrý displej, kde je opäť vylepšenie. Jas je možné podľa potreby prispôsobiť v 5 úrovniach. Nový a väčší dsiplej prináša nové možnosti uživateľského rozhrania, ktoré je možné prispôsobiť podľa preddefinovaných tém alebo úplne podľa seba. Displej obsahuje aj 2,5D ochranné sklo s povrchom proti odtlačkom prstov a drobným škrabancom.

Vodeodolnosť 5 ATM (do hĺbky 50 metrov tlaku vody)
Mi Smart Band 5 si zachováva tie najžiadenejšie funkcie, medzi ktoré patrí práve vodeodolnosť. Odolá tlaku vody zodpovedajúcim hĺbke 50 metrov, takže sa nemusíte bať ich vziať aj do bazéna či sprchy. Aj naďalej je zachovaná funkcia pre plavcov, ktorá rozozná štýl plávania, konkrétne znak, prsia či kraula. Zaznamenané športové aktivity je možné sledovať a vyhodnocovať aj recipročne prostredníctvom aplikácia MiFit (Android), MiFit (iOS).

4 nové športové režimy, spolu až 11 športových režimov
Xiaomi Mi Smart Band 5 prináša 4 nové športové režimy prispôsobené pre čo najlepšie meranie športového výkonu. Mi Band 5 poskytuje športové režimy vonkajšieho behu, bežecký pás, jazdu na bicykli, chôdzu, freestyle posilňovanie, plávanie, eliptické cvičenie, veslovanie (trenažér), skákanie cez švihadlo, stacionárny bicykel a jogu.

Vylepšené sledovanie spánku + REM fázy
Mi Band 5 prináša opäť funkciu monitorovania a vyhodnocovania kvality spánku. Odmeria fázy spánku, teda dĺžku v ľahkom a hlbokom spánku, zároveň vyhodnotí údaje v porovnaní s ostatnými používateľmi a odporučí Vám ako ešte viac skvalitniť Váš spánok. Samozrejmosťou je aj prístup k histórii nameraných hodnôt prostredníctvom oficiálnej aplikácie Mi Fit. XiaomiMi Band 5 prináša až o 40% presnejšie monitorovanie spánku a úplnou novinkou je monitorovanie REM spánku.

REM (Rapid Eye Movement) fáza spánku je označovaná odborníkmi ako tzv. paradoxný spánok. Napriek tomu, že spíme, naše telo a niektoré hodnoty zodpovedajú skôr bdelosti. REM fáza spánku je charakteristická najmä rýchlym pohybom očí na 10 až20 sekúnd. Jedná sa o slabšiu fázu spánku, ktorá zaberá 20 až 25 % celkovej doby spánku, pričom sa opakuje niekoľkokrátza noc. Najdlhšie trvanie REM spánku je pred samotným prebudením a práve v tejto fáze spánku vznikajú najzaujímavejšie sny.

Magnetický nabíjací kábel
Nabíjanie predošlých verzii Mi Bandov bolo sprevádzané nutnosťou vyberania náramku z remienka, ale to je už minulosťou.Športový náramok Xiaomi Mi Band 5 obsahuje v balení magnetický nabíjací kábel, ktorý sa prichytí k hodinkám zo spodnej časti bez akejkoľvek potreby manipulovania s remienkom.

Fotenie z mobilu cez Xiaomi Mi Band 5
Mi Band 5 prináša aj veľmi užitočnú funkciu ovládania fotoaparátu z mobilu priamo na displeji náramku, stačí v nastaveniach aplikácie povoliť funkciu vzdialeného ovládania kamery smartfónu a môžete svoj Mi Band 5 používať ako vzdialené bluetooth tlačidlo pre ovládania foťáku Vášho smartfónu.


Technické parametre
Bluetooth: 5.0
Vodotesnosť: 5 ATM (výdrž tlaku vody do hĺbky 50 metrov)
Farba: čierna
Kompatibilita: Android 6, iOS 10.0 alebo vyšší

Hlavné funkcie: Meranie tepovej frekvencie, plavecký režim, Spánkový manažment, Krokomer, Meranie spálených kalórií, Počítanie krokov, Nahrávanie na diaľku, Upozornenie na dhlšiu nečinnosť (sedenie, ležanie)

Ďalšie funkcie: Stopky, budík, počasie, časovač, nájdenie smartfónu cez Mi Band 5 pomocou zvuku alebo nájdenie Mi Band 5 pomocou vibrácii (ak je v dosahu BT), oripomienka udalosti, oripomienka udalosti z kalendára, režim nerušiť (DND-funguje aj bez telefónu), uzamknutie obrazovky, odomknutie smartfónu či notebooku po priblížení s Mi Band 5, ovládanie hudby priamo na náramku Xiaomi Mi Band 5

Jazyky: English, Spanish, Russian, Italian, French, German, Ukrainian, Polish, Korean, Portuguese, Turkish, Japanese, Arabic, Czech, Thai, Indonesian, Greek, Vietnamese, Romanian, Chinese and Dutch.

Typ upozornení: Vibrácie
Senzory: Akcelerometer, Gyroskop, Kapacitný snímač vzdialenosti, Optický snímač srdcovej frekvencie
Displej: 1.1#, farebný, dotykový, AMOLED
Rozlíšenie: 126 x 294
Batéria typ: Lithium polymérová batéria
Kapacita batérie: 125mAh
Výdrž batérie v pohotovostnom režime: Približne 14 dní
Celková dĺžka náramku: 247 mm
Nastaviteľná dĺžka: 155-219 mm
Veľkosť výrobku (L x Š x V): 4.97 x 1.82 x 1.25 cm
Hmotnosť produktu: 11.9 gramov

Obsah balenia: 1x Xiaomi Mi Band 5, 1x remienok na zápästie, 1x nabíjací magnetický kábel, 1x používateľská príručka

Dodatočné parametre

Kategória: Smart náramky a hodinky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie