Mora K560AW sporák kombinovaný

Kód: 7603
Značka: MORA
279,99 €
Vypredané

Kombinovaný sporák s multifunkčnou rúrou

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchle a jednoduché varenia a pečenie. To je hlavné heslo tohto kombinovaného plynového sporáka s multifunkčnou rúrou na pečenie. Pomocou otočných gombíkov si hravo vyberiete spomedzi 7 režimov pečenia a nastavíte štyri varné plochy, ktoré disponujú zabudovaným zapaľovaním. Prekrýva ich maximálne stabilná smaltovaná mriežka, takže nehrozí prevrátenie nádob. V rúre nájdete integrované osvetlenie, aby ste mali dokonalý prehľad o priebehu prípravy pokrmu bez zbytočného otvárania dvierok. Funkcia EcoClean dohliadne na bezproblémovú údržbu vnútra rúry. Studené dvierka ochránia vás i vaše ratolesti pred popálením. Plechy a ďalšie príslušenstvo uschováte v zásuvke v dolnej časti sporáka. Samozrejmosťou je poistka proti úniku plynu v prípade nečakaného zhasnutia plameňa.

Praktický pomocník

Model z dielne Mora je kombináciou úsporného plynového sporáka multifunkčnej elektrickej rúry na pečenie. Pohodlne a najmä rýchlo vám pomôže s prípravou akéhokoľvek pokrmu. V spodnej časti spotrebiča sa nachádza praktický úložný priestor na rošt alebo plechy na pečenie.

Praktický pomocník

Všestranná rúra

Mora K 560 AW ponúka užitočné programy, s ktorými vyčarujete dokonale lahodné a prepečené pochúťky. Vďaka vnútornému osvetleniu budete mať na varením lepšiu kontrolu, bez zbytočného otvárania dvierok.

Všestranná rúra

Výborné nápady

Vychutnajte si praktické maličkosti, ktoré vám uľahčia každodenné varenie. Už žiadne prácne hľadanie zápaliek alebo zapaľovača. Sporák totiž disponuje zabudovaným zapaľovaním horákov. Spomeňme i funkciu EcoClean, s ktorou zabudnete na namáhavé a zdĺhavé odstraňovanie pripálených zvyškov.

Výborné nápady

Bezpečnosť na prvom mieste

Pri varení na tomto sporáku sa môžete cítiť maximálne bezpečne. Smaltovaná mriežka s veľavravným názvom Stabil Plus spoľahlivo udrží aj objemné nádoby. Studené dvierka na rúre na pečenie ochránia pred popálením predovšetkým tých najmenších členov domácnosti. Samozrejmosťou je tiež poistka StopGas proti úniku plynu. V prípade náhodného zhasnutia plameňa zastaví prívod plynu.

 

Kombinovaný sporák s multifunkčnou rúrou, Biela farba, 4 plynové horáky s poistkami STOP GAS, MULTIFUNKČNÁ RÚRA - MF8, smaltovaná dvojdielna mriežka STABIL PLUS, ECO CLEAN - funkcia na čistenie rúry, INTEGROVANÉ zapaľovanie horákov, funkcia rozmrazovania, funkcia na ohrev tanierov, regulácia teploty v rúre 50 - 275 ° C, osvetlenie rúry, OBJEM rúry 62 l, vedenie v rúre - prelisy, chladné dvierka rúry, ENERGETICKÁ TRIEDA - A, praktický úložný priestor, príslušenstvo: 1x rošt, rozmery spotrebiča (vx š xh): 85 x 50 x 60 cm, menovitý príkon: 2,2 kW, elektrické napätie: 230 V

Dodatočné parametre

Kategória: Sporaky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: