ETA 0605.90020

Kód: 6473
Výpredaj
Značka: ETA
37,99 €
Skladom

Varná kanvica

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne tvarovaná rýchlovarná kanvica rozžiari kuchynskú linku a poskytne tichého a bezpečného spoločníka. Vďaka plastovému prevedeniu plášťa minimalizuje riziko popálenia. Dvojnásobný bezpečnostný systém bráni spusteniu bez minimálneho množstva vody alebo prehriatiu. Výhrevné teleso zakrýva nerezové dno, takže sa na ňom nemôže usadzovať vodný kameň. Proti jeho usadzovaniu na vnútorných stenách kanvice bojuje umývateľné a ľahko vyberateľné sitko.

Elegantný spoločník

Rýchlovarná kanvica má originálny dizajn, ktorý prekvapí reliéfom, ktorý je inšpirovaný povrchom mesiaca. Tri farebné prevedenia korešpondujú fázam mesiaca - čierna farba pre zatmenie, fialová pre vychádzajúci mesiac a biela pre spln.
Elegantný spoločník

Dôraz na bezpečnosť

Po dosiahnutí bodu varu dôjde automaticky k vypnutiu kanvice. Plastový plášť minimalizuje riziko popálenia. Dvojnásobný bezpečnostný systém zabráni spusteniu kanvice bez dostatočného množstva vody alebo ak je prehriata.
Dôraz na bezpečnosť

Jednoduchá údržba

Kanvica má plne odnímateľné veko, takže je do nej možné jednoducho nalievať vodu alebo ju pohodlne čistiť. Vykurovacie teleso je zakryté nerezovým vekom, takže sa na ňom nemôže usadzovať vodný kameň. Proti jeho usadzovaniu na vnútorných stranách kanvice zasiahne umývateľné a ľahko vyberateľné filtračné sitko.
 
 
 
Rýchlovarná kanvica objem: 1.6l, príkon: 2200W, materiál: plast, ukazovateľ vodnej hladiny, kontrolka prevádzky, skrytá špirála, filter, automatické vypnutie, ochrana pred prehriatím, ochrana pred chodom naprázdno a tepelná poistka, typ filtra: vyberateľný
 

Dodatočné parametre

Kategória: Varné kanvice
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: