BWD421PET viacúčelový vysávač BOSCH

Kód: 5609
Tip
Značka: Bosch
289,99 €
Na objednávku 4 - 7 dní

Viacúčelový vysávač

Detailné informácie

Podrobný popis

Viacúčelový vysávač Bosch BWD421PET je perfektný pomocník pre suché a mokré vysávanie, výkon 2 100 W si ľahko poradí s každou úlohou. Majiteľov domácich maznáčikov poteší, že je vybavený príslušenstvom ProAnimal, ktoré vašu domácnosť dôkladne zbaví aj zvieracej srsti. Okrem toho s týmto vysávačom ľahko vysajete koberce, upracete tvrdé podlahy, vyčistíte čalúnenie alebo vysajete tekutiny.

Efektívne upratovanie všetkých druhov podláh a čalúnenia

Pre minimalizáciu nákladov možno využívať praktickú nádobu na nečistoty, môžete sa rozhodnúť aj pre hygienické vrecko. Filtračný systém HEPA zachytí aj tie najmenšie nečistoty, dokonale čisté prostredie ocenia nielen alergici. Vysávač je vybavený vysokorýchlostnou rotačnou kefou, ktorá dokáže vyrovnať stlačené a sploštené miesta na koberci a tým ich efektívnejšie vysávať.

Bohaté prílušenstvo

Medzi dodávaným príslušenstvom nájdete turbokefu, trysku na vysávanie vody, malú kefu, malú trysku a trysku na štrbiny, veľkú trysku na čistenie kobercov a vysávanie tekutín, malú trysku na čistenie čalúnenia, kefu na parkety z prírodných štetín, robustnú textilnú nasávaciu hadicu, teleskopickú trubicu a vrecko na prach s objemom L.


Mokré a suché vysávanie

S týmto vysávačom už nebudete potrebovať rôzne spotrebiče na mokré a suché vysávanie, pretože oboje zvládne s prehľadom sám vďaka špeciálnemu príslušenstvu na mokré i suché upratovanie.

 


Veľká nádrž na vodu

Vďaka nádrži na vodu s objemom 5 litrov môžete bez prerušenia čistiť dlhšiu dobu a upratať tak väčší priestor naraz. Manipulácia s ňou je veľmi jednoduchá, ľahko ju vyberiete a doplníte, kedykoľvek to bude potrebné. 

 

Parketový kartáč
Parketová kefa

Zachytávač malých predmetov: povysávané malé predmety zostanú v zachytávači na univerzálnu hubicu. Predmety tak ihneď odhalíte a nemôže sa vám stať, že váš obľúbený prstienok alebo detskú hračku omylom vyhodíte i s vreckom na prach.

 

 
Systém Bag & Bagless

Vysávač využíva systém Bag & Bagless vďaka ktorému si môžete zvoliť nádobu na nečistoty a ušetriť tak finančné náklady za vrecká, alebo hygienické vrecko na prach, s ktorým sa nedostanete vôbec do kontaktu s prachom.

Príkon 2100 W
Digitálne ovládanie
umývateľný hygienický HEPA filter H13
hubica na tekutiny, turbokefa, kefa na matrace, perly AirFresh
Suché i mokré vysávanie
Nádrž na vodu 5 l
Elektronická regulácia nasávania
Filter na ochranu motora
Akčný rádius 12 m
Automatické navíjanie kábla
Parkovacia poloha
Extra veľké mäkčené kolieska
Hhlučnosť 90 dB
Farba červená

Dodatočné parametre

Kategória: Viacúčelové vysávače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: