ORAVA ACC-20

Kód: 2628
Akcia
Značka: Orava
329,99 € –24 %
Orava ACC 20
329,99 € –24 % 249,99 €
Skladom

Mobilná klimatizácia

• 3 režimy prevádzky: chladenie, sušenie, čistenie okolitého vzduchu ventiláciou

 rozsah nastavenia teploty od 17 °C do 30 °C

• 24 hodinový časovač automatického zapnutia/vypnutia

 nočný režim SLEEP s tichou prevádzkou

Výkon chladenia:2,05 kW (7 000 Btu/h)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mobilná klimatizácia vhodná na okamžité použitie bez náročnej inštalácie.

 
 

 Ideálna do priestorov neumožňujúcich stavebné úpravy.

 

Energetická trieda A

Zaradenie spotrebiča do energetickej triedy Vás informuje, nakoľko je spotrebič úsporný a koľko energie svojou prevádzkou spotrebuje. Najúspornejší je spotrebič A+++, najmenej úsporný spotrebič v triede E. Táto klimatizácia patrí svojou spotrebou do energetickej triedy A. 
 

Hlučnosť 65dB

Hlučnosť klimatizácie je pri výbere dôležitým parametrom. Nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Ani cez deň, ani v noci. Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Mobilná klimatizácia Orava uspokojí obe vaše predstavy. 
 
 
 

Schladíte sa v každej miestnosti

Klimatizácia je skvelým pomocníkom, ktorý vám pomôže schladiť sa aj v tých najväčších horúčavách. Ak je napevno namontovaná len v jednej miestnosti, dobre. Čo však v prípade, že vy sa nachádzate práve vo vedľajšiej miestnosti? Vďaka kolieskam na spodku zariadenia a integrovanej rukoväti pre jednoduchú manipuláciu si ju ľahko posuniete práve tam, kde to najviac "prihára".
 

Diaľkové ovládanie

Mobilnú klimatizáciu môžete ľahko ovládať na diaľku pribaleným diaľkovým ovládačom bez toho, aby ste sa museli zdvihnúť z pracovnej stoličky či z gauča. Umožňuje však aj klasické nastavovanie a ovládanie na LED paneli priamo na zariadení.
 
 
 

3 režimy prevádzky

Mobilná klimatizácia ACC-20 dokáže až tri rôzne činnosti: chladí, suší a čistí okolitý vzduch ventiláciou. K dispozícii tak máte multipomocníka, s ktorým sa aj v rozpálených letných dňoch budete cítiť fresh.
 

Nočný režim

V dobe globálneho otepľovania potrebujeme čoraz častejšie ochladzovať svoj domov aj počas noci. V tých najhorúcejších letných dňoch teplo z exteriéru neprestáva sálať, ani keď by sme sa potrebovali poriadne vyspať. namiesto kvalitného spránku sa však zväčša len polonahí prehadzujeme na posteli. Vtedy oceníte na našej klimatizácii praktický nočný režim SLEEP s tichou prevádzkou - klimatizácia bude meniť horúci vzduch počas Vášho spánku na príjemnú oázu a popri tom si bude priasť tak potichúčky, aby Vás ani náhodou nevyrušila
 
 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Príkon: 808 W
  • Napajánie: 230 V 50 Hz
  • Rozmery: 300 x 352 x 756 mm
  • Hmotnosť: 21,5 kg
  • Rozsah teplôt: 10 - 35 °C
  • Hlučnosť: 56 dB (A)
  • Maximálny prietok vzduchu: 350 m3/hod.
  • Výkon chladenia: 2,05 kW (7 000 Btu/h)
  • Typ a náplň chladiaceho média: R410A/395 g
  • Optimálna veľkosť miestnosti (plocha): 10 - 15 m2

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: