SONY BDP-S3700B

Kód: 9882
Značka: Sony
124,99 € –12 %
SONY BDP S3700B 1
124,99 € –12 % 109,99 €
Vypredané

Blu-ray prehrávač, prehráva DVD/CD, Wifi,USB rozhranie, kompaktná veľkosť, funkcia Screen Mirroring (zrkadlenie obrazovky)

Detailné informácie

Podrobný popis

Plynulé streamovanie videa prostredníctvom zariadení s označením Wi-Fi CERTIFIED

Vychutnajte si plynulé a rýchle prechádzanie so zariadeniami s označením Wi-Fi CERTIFIED. Tento prehrávač Blu-ray Disc je vybavený unikátnym modulom Wi-Fi, ktorý je optimálne nastavený na maximálnu silu signálu. Inteligentná konštrukcia s viacerými anténami rovnako zaisťuje spoľahlivejší signál než konvenčné Wi-Fi, takže si môžete doma vychutnať plynulé streamovanie videa aj prehliadania webu s väčším dosahom.
 
hyundai smart

Pripojte sa k domácej sieti pomocou DLNA

Digital Living Network Alliance (DLNA) je odborový štandard zdieľania dát prostredníctvom domácej siete. Vďaka tomu môžete ľahšie prenášať svoje obľúbené skladby, filmy a obrázky medzi zariadeniami podporujúcimi DLNA, vrátane televízorov, počítačov, prenosných serverov a herných konzol.
 
Nahrávání na USB Orava

Technológia TRILUMINOS ™ prináša živé farby

Objavte realisticky verné farby a tóny. Farebná technológia TRILUMINOS zaisťuje širšie viditeľné farebné spektrum, a ponúka tak živšie tóny a textúry. Odtiene jasne červenej, morskej modrej a smaragdovo zelenej, ktoré sa ťažko reprodukujú, sú zobrazené absolútne verne, takže krajiny aj vodné scenérie vyzerajú oveľa živšie. Tiež tváre vyzerajú lepšie, s vernejším zobrazením pleťových tónov.
 
hyundai smart

Technológia Dolby TrueHD pre zvuk podľa predstáv režiséra

Užívajte si bezkonkurenčnú kvalitu s technológiou Dolby® TrueHD, ktorá poskytuje bezstratový zvuk u všetkých filmov aj hudby. Pretože reprodukuje zvuk, ktorý je identický so zvukom pôvodnej štúdiovej nahrávky, zachováva u diskov Blu-ray Disc™, DVD a sťahovaného obsahu neporovnateľnú vernosť zvuku.
 
Nahrávání na USB Orava

DTS-HD pre presnosť štúdiovej nahrávky

Vychutnajte si doma presný, detailný zvuk. Vďaka kodeku DTS-HD Master Audio si budete môcť vychutnať pôvodné, nekomprimované zvukové záznamy u svojich obľúbených diskov Blu-ray Disc a streamovaných filmov – presne podľa predstáv režiséra. DTS ®-HD audio s vysokým rozlíšením tiež prináša intenzívnu, detailnu reprodukciu hudobných vystúpení, čím zaisťuje každému tónu kvalitu blízku štúdiovej nahrávke.
 
hyundai smart

Bohatá podpora kodekov pre zobrazenie

Videá, hudbu a fotografie uložené na jednotkách USB alebo domácom sieťovom serveri cez DLNA si užijete ešte ľahšie – a nemusíte sa starať o formáty videí a hudby. Naše najnovšie prehrávače Blu-ray Disc totiž podporujú o 26% viac kombinácií kodekov videa, kontajnerov a kodekov audia než predchádzajúce modely, vrátane kodeku pre nový formát .mkv a zvuk s vysokým rozlíšením.
 
 
 
Prehrávač diskov Blu-ray Disc™ so zabudovaným rozhraním Wi-Fi®

Rýchle prenášanie vo vysokom rozlíšení
Využite jednoduché prenášanie a prehľadávanie obsahu na prehrávači diskov Blu-ray Disc™ BDP-S3700, ktorý je optimalizovaný pre rozhranie Wi-Fi® a plynulo prehráva online programy aj médiá vo vysokom rozlíšení Full HD. Objavujte obsah z mobilných zariadení na televízore pomocou zrkadlenia obrazovky a získajte viac informácií o programoch vďaka aplikácii TV SideView, ktorá umožňuje diaľkové ovládanie prehrávača z mobilného zariadenia.

Pozrite si všetko vo vysokom rozlíšení Full HD
Vychutnajte si jasné detaily vo všetkom, čo pozeráte, vrátane diskov DVD a Blu-ray Disc™ a obsahu prenášaného online. Prehrávač BDP-S3700 zvyšuje štandardné rozlíšenie filmov na diskoch DVD na kvalitu blízku vysokému rozlíšeniu s jedinečne realistickým a detailným obrazom.

Farby plné života
Sledujte živé obrazy vďaka širokej a sviežej palete farieb TRILUMINOS™. Exkluzívna technológia spoločnosti Sony optimalizovaná pre televízory TRILUMINOS vytvára tak neopakovateľné odtiene červenej, blankytne modrej a smaragdovo zelenej farby, že krajinky aj scény pri mori vyzerajú oveľa živšie.

Silnejší signál vďaka technológiám Wi-Fi® a MIMO
Kombinácia viacerých antén a predného umiestnenia čipu umožňuje dosiahnuť maximálnu intenzitu signálu a zabezpečiť plynulý prenos obrazu a citlivé vyhľadávanie.

To najlepšie z webu priamo na televízore
Sledujte novinky na internete. Vychutnajte si okamžitý prístup k najnovším skladbám, filmom, záznamom televíznych programov a ďalšiemu obsahu. Prepínajte medzi kanálmi online alebo načítajte najnovšie videá na lokalite YouTube™.

Prenášajte obsah bezdrôtovo od celého radu poskytovateľov zábavy online
Vychutnajte si rýchle, stabilné rozhranie Wi-Fi® aj pri prenose obsahu vo vysokom rozlíšení
Prezerajte si obsah smartfónu pomocou zrkadlenia obrazovky
Štart systému za menej ako sekundu vďaka režimu mimoriadne rýchleho spustenia
Uľahčite si život vďaka novému praktickému rozhraniu na ovládanie

Veľkosť a hmotnosť
ROZMERY (Š X V X H): 230 x 39 x 194 mm
HMOTNOSŤ: 0,8 kg

Čo sa nachádza v balení:
Prevádzková príručka
Diaľkové ovládanie (RMT-VB201U)
Batérie (typ AAA x 2)
Registračná karta zákazníka
Záručná karta
Placeholder

Možnosť prehrávania
PREHRÁVANIE: DOPREDU/DOZADU, Krokové prehrávanie (DOPREDU/DOZADU), Náhodné prehrávanie, PREDCHÁDZAJÚCA/NASLEDUJÚCA, Prehrať/Zastaviť/Pozastaviť, Spomalené prehrávanie (FWD/REV)
Obrazové a zvukové funkcie
KONVERZIA 2D›3D: Áno
SUPER SCALER (ZVÝŠ. ROZLÍŠ. PRECISION CINEMAHD): Áno
FUNKCIA DEEP COLOR: Áno (16 bitov)
REŽIM 24P TRUE CINEMA™: Áno
NTSC/PAL: Áno/Áno
VÝSTUP DVD 24P: Áno
HDMI®: Áno (480i/480p/720p/1080i/1080p (60 Hz))
KOAXIÁLNY, OPTICKÝ: Áno
Sieť
ZABUDOVANÉ ROZHRANIE WI-FI®: (2,4 GHz/MIMO)
Funkcie
ŠETRIČ OBR./JEDN. NAST./PHOTOTV HD: Nie/Áno/Nie
DETSKÁ ZÁMKA: Áno
RODIČOVSKÁ KONTROLA: Áno
KLÁVESNICA USB (LEN 101)/AUTO. POHOT. REŽIM: Áno (len 101)
PREZENTÁCIA FOTOGRAFIÍ S HUDBOU: Áno
PRENOS NAŽIVO/TITULKY/ODPORÚČANIA: Áno/Áno/Áno
FUNKCIA BRAVIA SYNC: Áno
AKTUALIZÁCIA FIRMVÉRU: Áno (Sieť, USB)
Aplikácie
ENTERTAINMENT DATABASE BROWSER: Áno
GRACENOTE: Áno
Rozhranie
VSTUPNÉ A VÝSTUPNÉ KONEKTORY: Výstup HDMI 1 (zadný), koaxiálny digitálny zvukový výstup 1 (zadný), vstup USB 1 (predný), pripojenie siete Ethernet 1 (zadné)
Podrobnosti
SPOTREBA ENERGIE: 9,2 W
Ekologické funkcie a úspora energie
SPOTREBA ENERGIE (VYPNUTÝ REŽIM): nie je k dispozícii
SPOTREBA ENERGIE (POHOTOVOSTNÝ REŽIM): 0,3 W
SPOTREBA ENERGIE (POHOTOVOSTNÝ REŽIM S PRIPOJENÍM K SIETI) – KONCOVÉ ZARIADENIA: 0,5 W (Ethernet, HDMI-CEC, Wi-Fi)/0,8 W (pripojené všetky konektory a siete)
POHOTOVOSTNÝ REŽIM AKTIVOVANÝ: Po 20 minútach
POHOTOVOSTNÝ REŽIM S PRIPOJENÍM K SIETI AKTIVOVANÝ – KONCOVÉ ZARIADENIA: Po 20 minútach (Ethernet/HDMI-CEC/Wi-Fi)
PREPÍNAČ ZAPNUTIA A VYPNUTIA BEZDRÔTOVÝCH SIETÍ: Túto funkciu zapnete alebo vypnete, ak nastavíte položku Internet Settings (Nastavenia internetu) v časti Network Settings (Sieťové nastavenia) na hodnotu Wireless Setup (built-in)/Wired Setup (Bezdrôtové nastavenie (zabudované)/Káblové nastavenie)

Dodatočné parametre

Kategória: Blu-ray a DVD prehrávače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: