REMOSKA P32 F PRIMA 4l s priezorom

Kód: 9694
Značka: Remoska
145 € –10 %
REMOSKA R32 F PRIMA 4l S PRŮZOREM 1
145 € –10 % 129,99 €
Skladom

Nová verzia klasickej elektrickej misy Remoska Prima P32F 4L Glass s objemom 4L sa skladá z troch častí. Dolná časť veka je z hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon Classic

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický hrniec Remoska

Obľúbená remoska

Elektrická misa na pečnie Remoska® je známa a veľmi obľúbená. Remoska ponúka 4L vnútorný objem  s teflonovým povrchom a príkom 580W. Remoska pečiedusí, smaží, zapeká, ohrieva aj rozmrazuje. S Remoskou pripravíte všetky druhy potravín i mäsa. Stačí ju len zapnúť jedným tlačidlom. Vďaka nepriľnavej teflónovej povrchovej úprave sa Remoska ľahko čistí a tým šetrí váš čas.

Jednoduchšia manipulácia

Elektrický hrniec Remoska® slúži pre ľahkú, veľmi chutnú, zdravú a úspornú tepelnú úpravu potravín kdekoľvek! Nový model Prima ponúka zákaznikom niekoľko vylepšení. REMOSKA priniesla pre svojích zákaznikov veko s odnímateľným káblom. Zmenou prešla aj konštrukcia na stojane, ktorý je v prevedení PRIMA opatrený úchytmi, ktoré naopak zmizli z misy, a umožňuje tak ľahké servírovanie pokrmov v mise priamo na stôl. Ostatné parametre obľúbené remosky Classic zostali nezmenené.

REMOSKA sa skladá z 3 častí:

1) Veko s vykurovacím telesom: Horná časť veka je vyrobená z nerezového plechu. Vrchné veko má sklenené okienko. Dolná časť veka je z hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon® Classic. Prebytočná para, vznikajúca pri pečení, je odvádzaná dutými skrutkami vo veku. Pečiace veko nemá sklenené okienko. Prívodný kábel s euro konektorom a európskou zástrčkou je odnímateľný od držadla. Vypínač je umiestnený na hornej časti držadla, tak aby kontrola stavu zap / vyp bola možná v akejkoľvek polohe. Umiestnenie vypínača na hornej časti držadla uľahčuje ovládanie pre pravákov aj ľavákov. Veko je navrhnuté tak, aby mohlo byť položené na pracovnú plochu vykurovacou časťou smerom nahor.

2) Misa: Misa je vyrobená z hliníka a jej vnútorná aj vonkajšia časť je povrchovo potiahnutá materiálom Teflon® Classic.

3) Stojan: Stojan je vyrobený z tepelne odolného plastu. Súčasťou stojanu sú veľké držadlá uľahčujúce manipuláciu.

 


 

Funkcie a vlastnosti

  • Príkon: 580W
  • Vnútorný objem: 4L
  • Vnútorný povrch: teflón
  • Vrchné veko zo skleneným okienkom
  • Počet programov: 1
  • Výška misy: 11cm
  • Priemer: 29cm
  • Váha (brutto / netto): 4,5 kg / 3 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické hrnce / Ryžovary
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: