ABC 728002

Kód: 1641
Tip
Značka: ABC
119,99 € –16 %
ABC 728002 1
119,99 € –16 % 99,99 €
Vypredané

Sušička ovocia

4 poschodia

750W

Časovač

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvelá automatická sušička ovocia ABC 728.002 Vám pomôže spracovať a vysušiť ovocie a zeleninu a tak si pripraviť prísun vitamínov aj počas zimy. Jej vysoký výkon a množstvo funkcii z nej robia neuveriteľne komfortnú sušičku.

SEPARÁTNE SUŠENIE
Sušička ABC 728 disponuje 4 poschodiami, cez ktoré prúdi teplý vzduch a tak vysušuje potraviny. Každé poschodie má svoj vlastný prísun teplého vzduchu, ktorý prechádza vodorovne cez sušičku smerom od stredu až po okraje. Tým je zabezpečené, aby sa neprenášala chuť alebo vôňa jedného druhu ovocia v jedného poschodia na iný druh ovocia na inom poschodí. Takže je možné sušiť nielen rôzne druhy ovocia, ale aj huby a zeleninu naraz. Jednoduché a zároveň veľmi efektívne.

SILÁK NA POHLADANIE
Sušička disponuje príkonom 750 W. To je naozaj dostatočný výkon na sušenie. Preto je možné regulovať výkon sušičky v 3 výkonových stupňoch v závislosti od druhu sušenej potraviny. Sušička sa dodáva v základnej výbave so 4 poschodiami, ale je možné poschodia dokúpiť a sušiť naraz až v 8 poschodiach.

JEDNODUCHÉ ČISTENIE
Vďaka plným poschodiam, ktoré nemajú typické dierky a otvory v plátoch, je čistenie úžasne jednoduché. Poschodie stačí zotrieť vlhkou handričkou. Už žiadne drhnutie zanesených dierok v poschodiach.

KOMFORT NA 12 HODÍN
So sušičkou ovocia ABC 728.002 je sušenie hračka aj pre úplného laika. Stačí jednoducho nakrájať ovocie alebo zeleninu, poukladať ju do sušiacich poschodí a poschodia naukladať na podstavec sušičky. Následne založiť motorovú jednotku, ktorá je na sklenenej pokrývke. Potom stačí iba nastaviť výkonový stupeň a nastaviť dobu sušenia. Všetky recepty nájdete v návode. Sušička potraviny vysuší bez nutnosti poschodia vymieňať počas sušenia. Nakoniec sa automaticky vypne.

ABC 728 ponúka kombináciu komfortného kvalitného sušenia ovocia s automatickým vypnutím, jednoduchým čistením a vysokým výkonom.

Charakteristika a technické údaje:

vynikajúca kvalitná sušička ovocia
nemala by chýbať v žiadnej domácnosti
systém separátneho sušenia jednotlivých poschodí
možnosť sušiť rôzne druhy ovocia naraz
nezmiešajú sa chute ani vône
možnosť doplniť poschodia až do počtu 8
v základnej výbave 4 poschodia
časovač 12 hodín
maximálna doba sušenia 12 hodín
jednoduché čistenie vďaka plným poschodiam
termostat s 3 stupňami sušenia (40°C, 55°C, 77°C)
regulácia výkonu 250 / 500 / 700 W
dĺžka prívodného kábla 162 cm
priemer poschodia 34 cm
hĺbka poschodia 4 cm
objem na poschodie 3,3 litra

Dodatočné parametre

Kategória: Sušičky ovocia
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: