Google Chromecast 3 Multimediálne centrum

Kód: 7334
Značka: Google
49,99 €
Skladom

multimediálne centrum

bezdrôtový streaming multimédií zo smart zariadení na TV 

Wi-Fi 802.11ac,  HDMI 

podpora operačných systémov Android, iOS, Mac aj Windows 

Detailné informácie

Podrobný popis

Google Chromecast 3, čierna

Multimediálne centrum Google Chromecast 3 vám otvorí dvere k nespočetnému množstvu internetových multimédií. Úžasný audiovizuálny obsah z populárnych služieb, akými sú YouTube, Netflix či Google Play, si teraz môžete užívať aj na veľkej televíznej obrazovke. A nemusí pritom ísť o smart televízor – Google Chromecast 3 dokáže k internetu pripojiť aj váš starší televízor.

Stačí chvíľka a všetko je pripravené

Spojenie vášho televízora so svetom internetu je s týmto šikovným zariadením od Googlu naozaj jednoduché. Stačí túto pomôcku prepojiť s televízorom pomocou HDMI konektoru a potom vykonať jednoduché nastavenie prostredníctvom mobilu či tabletu. Počas krátkej chvíľky je všetko pripravené na to, aby sa zábava mohla začať.

Streamujte z telefónu, tabletu aj počítača

Len čo máte Google Chromecast 3 pripojený k televízoru, máte možnosť bezdrôtovo streamovať obsah z mnohých rôznych zdrojov – s vaším televízorom si teraz bude rozumieť každé zariadenie, ktoré je pripojené k vašej Wi-Fi sieti. Na televíznej obrazovke si tak môžete ľahko premietnuť plochu svojho notebooku aj napríklad internetové video, ktoré ste si našli pomocou aplikácie YouTube vo svojom smartfóne. Vždy sa pritom môžete spoľahnúť na špičkovú obrazovú kvalitu. Zariadenie podporuje aj Full HD rozlíšenie (pri 60 snímkach za sekundu).

Moderné vymoženosti

Tretia generácia technológie Google Chromecast podporuje aj ovládanie hlasom. K audiovizuálnej zábave na internete sa tak dostanete ešte ľahšie ako predtým. Vedľa toho je potom prístroj kompatibilný aj so zariadeniami Nest a Nest Hello video Doorbell. Vďaka tomu si môžete na televízore premietať aj záznamy, ktoré zaobstarávajú bezpečnostné kamery od Googlu.

Balenie neobsahuje nabíjací adaptér.

Google Chromecast 3 – připojení k TV pomocí HDMI

 

  • rozmer: 51,81 × 13,8 × 51,9 mm
  • hmotnosť: 40 g
  • dĺžka kábla: 1.52 m
  • rozlíšenie: max 1080p@60fps
  • Wi-Fi: Wi-Fi 802.11ac (2.4GHz/5GHz)
  • výkon: 5V,1A
  • porty: HDMI, Micro-USB
  • Podpora OS: Android, iOS, Mac, Windows
  • Adaptér: UK. Redukcia pre EU zástrčku nemusí byť súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Multimediálne centrá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: