ROWENTA RO3125EA

Kód: 9517
Akcia
Značka: Rowenta
119,99 € –16 %
ROWENTA RO3125EA
119,99 € –16 % 99,99 €
Skladom

VYSÁVAČ S NAJLEPŠÍM SACÍM VÝKONOM. Vysoká kapacita 4,5 L pre veľké plochy obytných priestorov, extra dlhý kábel 6,2 m, hlučnosť len 79 dBA, TELESKOPICKÁ TRUBICA: S veľkým dosahom, flexibilná a intuitívna.

Detailné informácie

Podrobný popis

XXL výkon

ROWENTA Power XXL Silence je vybavený XXL silou zachycovania prachu navrhnutou tak, aby pri upratovaní zvládla akúkoľvek výzvu. Mimoriadne veľká kapacita 4,5 L zvyšuje zážitok z upratovania vďaka väčšej samostatnosti a pohodliu a mimoriadne dlhý napájací kábel vysávača, ktorý sa dá natiahnuť na 6,2 m, ponúka pôsobivú voľnosť pohybu a veľký rozsah pokrytia.

 


 

Vreckový vysávač

Technológia EffiTech Motor zaisťuje vynikajúce čistiace výsledky pri menšej spotrebe energie. XXL KAPACITA: Vysoká kapacita 4,5 L pre veľké plochy obytných priestorov, vreckový vysávač, ktorý ponúka väčšiu autonómiu a pohodlie. XL NAPÁJACÍ KÁBEL: Vychutnajte si pôsobivú slobodu pohybu s extra dlhým káblom 6,2 m, ktorý vám umožní vyčistiť širokú oblasť pokrytia bez nutnosti odpojenia.

TICHÝ VÝKON: Maximálny čistiaci výkon pri hlasitosti len 79 dBA je kombináciou väčšieho pohodlia a nekompromisného čistiaceho výkonu.

SANIE VÝKONNÉHO VYSÁVAČA: Vysokoúčinná sacia hlavica umožňuje mimoriadne vysávanie prachu na dosah a bezchybný sklz pre ľahké upratovanie.

DLHOTRVÁCNE FILTRAČNÉ VRECKÁ: Vrecká Hygiene+ zaisťujú dlhotrvajúci výkon s jednoduchšou a hygienickejšou výmenou vreciek bez kúdolov prachu.

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA: Štyri kolieska otočné o 360° pre jednoduchý a voľný pohyb do všetkých smerov.

TELESKOPICKÁ TRUBICA: S veľkým dosahom, flexibilná a intuitívna, aby bolo upratovanie jednoduchšie než kedykoľvek predtým

Dodatočné parametre

Kategória: Podlahové vysávače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: