JVC LT-55VD3505
Kód: 18909
Skladom
Televízor – SMART, LED, 139 cm, 4K Ultra HD, 50/60 Hz, HDR10, Dolby Vision, matný obraz, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, Miracast, HbbTV, herný režim, hlasové ovládanie, Vidaa, Oneplay, VESA 200 × 200, repro 16 W, Dolby Digital AC3, energetická trieda D
Detailné informácie
Podrobný popis
55" (139 cm) uhlopriečka • 4K UHD Smart televízia • 4K (3840 × 2160 px) rozlíšenie • DVB-T2/C/S2 (HEVC/H.265) • LED displej • Direct LED podsvietenie • Smart TV • HDR • Wi-Fi • LAN • Netflix • YouTube • Max • Oneplay • Disney+ • Dolby Audio Processing / Dolby Digital Plus • operačný systém VIDAA • 2× HDMI 2.1 • 1× USB 2.0 • VESA​​ 200 × 200 mm • bočné nohy
Televízia JVC LT-55VD3505, čelný pohľad
JVC LT-55VD3505, čierna
Televízia JVC na televíznom stolíku v interiéri s ukážkou pri zobrazení HDR10 on a off
Kľúčové vlastnosti:
  • 55" 4K UHD displej ponúkne dokonale ostrý obraz plný príjemne ladených farebných tónov
  • Game mode zaisťuje minimálne oneskorenie a okamžitú reakciu pri hraní
  • Športový režim automaticky rozpozná športový obsah a prispôsobí mu obraz aj zvuk
  • Funkcia Miracast umožní prenos fotografií, videí, hudby a ďalšieho na obrazovku TV
OBRAZ
Rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160 pxl)
Uhlopriečka 139 cm (55")
HDR - kompatibilita s formátmi Dolby Vision, HDR10 a HLG
Podsvietenie Direct LED
PRÍJEM SIGNÁLU / TUNERY
DVB-T2(HEVC H.265)/T (pozemný, terestriálny) tuner
DVB-S2/S (satelitný) tuner, Skylink Fast Scan
DVB-C (káblový) tuner
SMART FUNKCIE
Internetové aplikácie
Internetový prehliadač
HbbTV
Miracast
DLNA
Vstavaná WiFi
ĎALŠIE FUNKCIE
Prehrávač médií (USB)
EPG - sprievodca televíznymi programami
Teletext
Detská poistka
Hotelový mód
PREHRÁVAČ MÉDIÍ (USB)
Podporované formáty
   Video: AVI, MPEG, MP4, MKV, MOV, TS, VOB, WMV
   Obrázky: JPEG, BMP, PNG, GIF
   Hudba: FLAC, MP3, WMA, WAV
ZVUK
Nezávislá regulácia hlasitosti slúchadiel
Dolby Audio Processing
Dolby Digital Plus (E-AC3)
Priestorový zvuk
Ekvalizér
Výstupný výkon 2 x 8 W
KONEKTORY
2 x HDMI vstup (v 2.1)
1 x USB vstup (v 2.0)
Slúchadlový výstup
Digitálny koaxiálny audio výstup
LAN - Ethernet
CI+ slot
VŠEOBECNÉ
Napájanie zo siete 220-240V/50Hz
Rozstup otvorov pre upevnenie na stenu VESA 200 x 200 mm
Technické parametre:
Šírka 122.5 cm
Šírka 132.0 cm
Technológia displeja LED
Výška 83.5 cm
Uhlopriečka obrazovky 139 cm (55")
Výška 74.5 cm
Hĺbka 26.5 cm
Hĺbka 12.0 cm
Rozlíšenie displeja 4K Ultra HD
Hmotnosť 9.73 kg
Typ podsvietenia Direct LED
Hmotnosť 12.58 kg
Technológia zobrazenia LED
Frekvencia panelu 50/60 Hz
Typ panelu neuvádza
Dotykový displej Nie
HDR (vysoko dynamický rozsah) HDR, HDR Dolby Vision, HDR10, HLG
Operačný systém VIDAA U
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) Áno
Ambilight Nie
HbbTV (červené tlačidlo) áno
Obraz v obraze (PIP) Nie
Multiview Nie
Tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S/S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner Nie
Smart TV áno
Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi, Miracast, Easy Mirroring, zrkadlenie obrazu
Internetový prehliadač Áno
Wi-Fi integrovaná
DLNA Áno
Herná TV nie je optimálna
Herný režim Áno
Herné menu (Game bar) Nie
Príjem signálu HDMI 60 Hz
ALLM Áno
VRR Nie
Nvidia Nie
AMD Nie
TimeShift Nie
Fast scan – automatické ladenie Skylink Áno
PVR (záznam na USB/HDD) nie
Prehrávanie multimédií z USB / HDD Áno
Ovládanie hlasom áno
Šikovný ovládač nie
Umelá inteligencia Nie
Hotelový mód Áno
Rodičovský mód Áno
Teletext Áno
Amazon Alexa Nie
Apple HomeKit Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Nie
Zvuk Dolby Digital Plus, stereo, Dolby Audio Processing
Hudobný výkon 16 W
Prémiové ozvučenie Nie
Nezávislá hlasitosť slúchadiel a repro TV Áno (3,5mm jack)
Komponentný Nie
Počet HDMI 2
HDMI 2.1 2
HDMI ARC Áno
Počet USB 1
USB 2.0 1
CI slot Áno
LAN (Ethernet) Áno
PC vstup (VGA) Nie
Slúchadlový výstup Áno (nezávislá hlasitosť slúchadiel a repro TV)
Optický výstup Nie
Energetická trieda 2021 D
Spotreba v bežnom režime 51 kWh/1000 h
Spotreba v pohotovostnom režime 0 W
Úsporný spotrebič Áno
Napájanie 12 / 24 V Nie
Odporúčaná minimálna sledovacia vzdialenosť 2,2 m
Modelový rok 2025
Rozšírená záruka JVC záruka 42 mesiacov
Distribúcia oficiálna SR
Krajina pôvodu Iná
Farba TV (rámika) čierna
Farba zadnej strany TV čierna
Farba stojana TV čierna
Stojan bočné nohy
Šírka stojana / rozstup nožičiek 94,1 cm
Rozmer pre uchytenie (VESA) 200 × 200 mm