ROWENTA TN1600F0 strihač

Kód: 7403
Značka: Rowenta
23,99 €
Na objednávku 4 - 7 dní

Strihač na vlasy, AC motor (230 V) zabezpečuje prevod 100% výkonu bez kolísania pre rovnomerné výsledky, unikátna čepeľ s ultra ostrými hranami zastrihne všetky typy vlasov jedným ťahom ,Extra odolný a tichý

Detailné informácie

Podrobný popis

ROWENTA DRIVER TN1600F0

Odolný, presný a účinný

Výkon, jednoduché použitie a odolnosť

S Rowenta zastrihávačom vlasov Driver zažite pocit dokonalej vizáže ako od profesionála priamo v pohodlí domova. Výborne padne do ruky, úprava vlasov je presná a rovnomerná a vďaka AC motoru s maximálnou účinnosťou zvládne aj veľmi husté vlasy počas chvíľky.
AC motor tiež vyniká dlhou životnosťou v porovnaní s bežnými motormi. Unikátna čepeľ s ultra ostrými hranami zastrihne všetky typy vlasov jedným ťahom a jedinečný tvar hrebeňa zabraňuje zhlukovaniu vlasov pre dokonalý výsledok strihu. Profesionálnu kvalitu zastrihnutia a dlhotrvajúcu ostrosť čepieľok bez potreby ostrenia zaručuje vysoko kvalitná čepeľ z nerezovej ocele. Sieťové napájanie zaručí 100% výkon a použitie bez stresu z vybitej batérie.
 

Presnosť a kvalita strihu
Rowenta Driver ponúka široké možnosti nastavenia dĺžky strihu. Pre veľmi krátke účesy nie je potrebné používať nadstavec a predsa dá dĺžka nastaviť presne podľa vášho želania, jednoducho si zvolíte nastavenie praktickou páčkou priamo na prístroji. Toto mikronastavenie ponúka 4 dĺžky strihu - 0,5 - 1 - 1,5 - 2 mm. Ak zvolíte dlhší strih, sú vám k dispozícii 4 hrebeňové nástavce pre dĺžky 3 - 6 - 9 - 12 mm. Ak by snáď boli pre vás možnosti nastavenia limitujúce, kombináciou mikronastavenia a nadstavca nájdete dĺžku strihu, ktorá bude zodpovedať presne vašim individuálnym potrebám!

Strihač na vlasy, perfektný účes ľahko a rýchlo jedným pohybom bez ohľadu na hustotu vlasov ,AC motor (230 V) zabezpečuje prevod 100% výkonu bez kolísania pre rovnomerné výsledky, maximálnu účinnosť a dlhšiu životnosť ,Profesionálnu dlhotrvajúcu kvalitu poskytuje vysoko kvalitná čepeľ z nehrdzavejúcej ocele,Unikátna čepeľ s ultra ostrými hranami zastrihne všetky typy vlasov jedným ťahom ,Extra odolný a tichý ,Šírka čepele 42 mm,4 hrebeňové nástavce (3 mm-6 mm-9 mm-13 mm),Ďalšie 4 mikro nastavenia pomocou páčky (0,5 mm - 1 mm - 2 mm - 2,5 mm) pre precízne dokončenie strihu ,Sieťové použitie ,Vylepšený ergonomický tvar, v porovnaní s DC motorom

Dodatočné parametre

Kategória: Zastrihávače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: