SENCOR SMW 5217SL

Kód: 10119
Značka: Sencor
94,99 €
Skladom

Mikrovlnná rúra, LED panel s 8 jednoduchými programami, objem 17 l, 60-minútový časovač, mikrovlnný výkon 800 W

Detailné informácie

Podrobný popis

Som mikrovlnná rúra od Sencoru.


Chcem byť skvelým účinným kúskom do Vašej kuchyne, ako mikrovlnná rúra SMW 5217SL. Pracujem s objemom 17 l a pýšim sa vysokým mikrovlnným výkonom 800 W. Mám funkcie, ktorými nepochybne zaujmem, či už sa jedná o prehľadný LED panel alebo o 8 automatických programov. Vyskúšajte novú mikrovlnnú rúru od Sencor, ktorá je kvalitná a vyrobená v troch dizajnových farbách.

Prekvapím funkciou odloženého štartu a ôsmimi prednastavenými programami.


Mikrovlnná rúra je dnes bežnou súčasťou každej domácnosti, uľahčuje a zrýchľuje proces ohrevu pokrmov, rozmrazovanie a i. Každopádne so mnou už nemusíte robiť rozhodnutia, ako je voľba výkonu alebo času, túto činnosť zvládnem za Vás. Moje schopnosti siahajú ešte kúsok ďalej! Hodinami a LED panel vyobrazuje svoj proces a otočným regulátorom nastavujem programy aj funkcia. Mám 5 stupňov mikrovlnného výkonu, 3 režimy pre rozmrazovanie a 8 automatických programov, s ktorými pripravím potrebný popcorn. Na záver by som ešte spomenula funkciu odloženého štartu a funkciu časovača do 60 minút.

Vynikám vďaka nízkej hlučnosti s 65 dB (A).


Spustite ma bez obáv v akúkoľvek dennú i nočnú hodinu. Prihrejte si svoj obľúbený nápoj alebo si urobte ranné Mug cake, bez strachu, že budete rušiť ďalších členov rodiny. Ani nepocítite, že som v prevádzke! Pracujem s 65 dB (A), čo je pomerne nízka hodnota hluku a akonáhle skončím ohrev, varenie alebo rozmrazovanie, ohlásim sa so zvukovým signálom. Poďte si ma vyskúšať, verím, že si na mňa zvyknete veľmi rýchlo.

Zabezpečujem bezpečný chod.


Budete mať prehľad o celom mojom chode. Rovnomerným šírením mikrovĺn a osvetľovaním vnútorného priestoru, umožňujem plnú kontrolu počas ohrevu, pri varení aj rozmrazovania. Neprekvapíia ma ani zvedavé malé prstíky. S detskou poistkou nedovolím, aby došlo k náhodnému zapnutiu, otvoreniu alebo k zmene nastavenia. Som skrátka spoľahlivá mikrovlnná rúra SMW 5217 SL, ktorú si užijete naplno!

 


 

LED panel s 8 jednoduchými programami
Mikrovlnný ohrev na jednoduché a rýchle ohriatie a varenie
Trvanlivý interiér so smaltovaným povrchom pre jednoduché čistenie
Veľký vnútorný priestor: Je možné používať ešte väčšie misky až do 27 cm
Objem 17 l
5 úrovní výkonu
 mikrovĺn vyhovie všetkým vaším potrebám
Funkcia rýchleho a hygienického rozmrazenia
60-minútový časovač je dostatočný aj na varenie pokrmov
Mikrovlnný výkon 800 W
Zvukový signál označujúci ukončenie programu
Rozmery (š x v x h): 451 x 256 x 354 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Mikrovlnné rúry
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: