Sage BJE 430 SIL

Kód: 1066
Akcia
Značka: Sage
229,99 € –26 %
Sage BJE 430SIL 1
229,99 € –26 % 169,99 €
Skladom

Odšťavovač Cold Spin Technology ™ zabezpečuje extrakciu šťavy bez straty vitamínov a minerálov, unikátny široký plniaci otvor, nádoba o objeme 2 l, 2 nastavenia rýchlostibezpečnostný systém.

Detailné informácie

Podrobný popis

SAGE the Nutri Juicer Cold BJE430

Odšťavovač SAGE the Nutri Juicer Cold BJE430

  • nádoba na šťavu 2 l so separátorom + nádoba na odpad 3 l
  • Cold Spin Technology
  • široký otvor pre veľké kusy
  • 2 rýchlosti (high/low)
  • bezpečnostný systém
  • odnímateľné časti je možné vložiť do umývačky
SAGE the Nutri Juicer Cold BJE430

Minerály a vitamíny všade, kam sa pozriete

Milujete čerstvé šťavy z ovocia alebo zeleniny? S odšťavovačom SAGE the Nutri Juicer Cold ich môžete pripraviť na profesionálnej úrovni bez toho, aby vplyvom vyvinutého tepla stratili časť vitamínov alebo minerálov. Plniaci otvor je dostatočne široký, aby sa doň dali vkladať veľké kusy vašich obľúbených plodov, a jeho umiestnenie v kombinácii s kvalitným prevedením prístroja a mikrositom z nerez ocele s mikrofiltrom extrahuje viac zdraviu prospešných živín, než je u iných odšťavovačov bežné. S technológiou Cold Spin sa navyše postará o premenu surovín na tekutinu bez strát aj len nepatrného množstva minerálov či vitamínov. S odšťavovačom SAGE the Nutri Juicer Cold dostávate možnosť pripravte naraz až 2 litre lahodnej čerstvej šťavy.

SAGE the Nutri Juicer Cold BJE430

Čerstvá šťava je pol zdravia

Bezpečnostný systém neumožní spustenie odšťavovača, pokiaľ nezapadne všetko na svoje miesto. Navyše je prístroj konštruovaný tak, aby minimalizoval prenos tepla a zachoval zdraviu prospešné živiny, a zároveň bol maximálne vyťažený, čo znamená, že na vás už je len vybrať si jednu z dvoch rýchlostí, pripraviť si tie najchutnejšie ingrediencie a takmer bezpracne si dopriať lahodnú dávku úplne prírodných antioxidantov. A čo je ešte lepšie – najdôležitejšie odnímateľné časti odšťavovača SAGE the Nutri Juicer Cold je možné umývať v umývačke, čím odpadne aj zdĺhavé upratovanie.

Nič nepríde nazmar

Veľa ovocia a zeleniny obsahuje určité množstvo vlákniny, ktoré by mohlo prísť nazmar. Ale to je iba zdanie. Ponúkame jeden recept, ako môžete vylisované plody ďalej chutne spracovať.

Ľadové kocky zo šťavy z melónu Kantalupe, manga a pomaranča
Šťava
1 melón Kantalupe, olúpaný, bez semienok a nakrájaný na kúsky
2 manga, rozpolená, bez kôstok a olúpaná
1 olúpaný pomaranč

S pomocou odšťavovača SAGE BJE410 spracujte ovocie rýchlosťou Low, dajte si bokom asi 125 ml a rovno môžete podávať.
Zo zvyškov, ktoré sa zhromaždili v odpadovej nádobe oddeľte časť a vložte dužinu spoločne so šťavou do mixéra a spracujte pomocou funkcie Pulse. Vzniknutú zmes lyžicou preložte do tvoridiel na ľad, premiešajte špajľou, aby unikli prebytočné vzduchové bubliny a uložte na zmrazenie do mrazničky na minimálne osem hodín. Potom, po vybratí z tvoridiel, môžete podávať ako letné osvieženie.
Ak nepôjdu kocky jednoducho oddeliť, je možné použiť pohár s horúcou vodou a niekoľko sekúnd zotrvať s tvorítkom v horúcej pare.

 


 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Príkon: 1250 W
Použité materiály: nerezová oceľ, odolný plast, BPA Free
Rozmery (vך×h):  45 × 27 × 37 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Odšťavovače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: